Imran Khan Bugünlerde Neler Yapıyor?

Imran Khan, Jaane Tu… Ya Jaane Na ile oyunculuğuyla çok ses getirdi. Genelia D'Souza ile olan kimyası büyük bir başarıydı ve onun için Bollywood'da birçok kapı açtı. Ancak, heyecan kısa sürdü ve Aamir Khan'ın yeğeni sektörde bir yerlere gelebilmek için mücadele etti. Biliyorsunuz ki artık sektörde yer almıyor...Yeğeni Zayn, bu konuyla ilgili konuşmuş ve bizler de uzun bir zamandan sonra Imran hakkında bilgi sahibi olabildik.

2020'de uzun zamandır arkadaşı olan Akshay Oberoi, Imran'ın yönetmenlik kariyerine devam etmek için oyunculuğu bıraktığını açıkladı. En son Katti Batti'de (2015) Kangana Ranaut'un karşısında görüldü. Bunun dışında, karısı Avantika'dan ayrıldığı iddiasıyla çok fazla ses getirdi. Çiftin Imara adında bir kızı var.
Geçen yıl, Imran Khan yeğeni Zayn'in evlilik törenini yönetmişti. Zayn, kısa süre önce Instagram hikayelerinde aktör hakkında soru sorulan bir QnA oturumu düzenledi. Bir hayran, "Imran Khan bugünlerde ne yapıyor?" diye sormuştu.
Buna Zayn, "Baba oluyor, kendisi oluyor ve bence gerçekten mutlu ve insanlar geri çekilip kendilerine bir boşluk istediğinde, onlara bunu vermeliyiz." diye yanıtladı. İnşallah hali vakti yerindedir, umarım doğru bir karar vermiştir.
Sizin Imran Khan hakkındaki düşünceleriniz neler? Ben şahsen hasret kaldım.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?