Indian Police Force Dizisinde Bir Sidharth Malhotra Gördüm Sanki

Prime Video bugün, Rohit Shetty Picturez ile bir kilometre taşı işbirliğinde iddialı bir Hint Amazon Orijinal serisini duyurdu. Indian Police Force başlıklı proje, izleyicilerin bir Rohit Shetty gösterisinden beklediği her şeyi ve daha fazlasını vaat ediyor! Rohit'in yüksek oktanlı aksiyon gişe rekorları kıran filmleri yönetme ve sunma konusundaki kanıtlanmış başarısı ve popüler aktör Sidharth Malhotra'nın başrol oynadığı Amazon Orijinal dizisi, Hindistan'da dizi akışları için yeni bir ölçüt oluşturmayı hedefliyor.

Kurgu dizisi, ülke çapında bizi güvende tutmak için görevlerinde her şeyi ortaya koyan polis memurlarımızın özverili hizmetine, koşulsuz bağlılığına ve şiddetli vatanseverliğine gururla övgüde bulunuyor. Indian Police Force dünya çapındaki izleyiciler için Hindistan'dan ortaya çıkan aksiyon içeriği için yeni bir çıta oluşturmayı hedefliyor. Küresel bir sürümle, 240 ülke ve bölgedeki izleyiciler, Hindistan'dan gelen ve Hint değerlerine dayanan sürükleyici bir polis evreni hikayesi yaşayacaklar.
Aparna Purohit  "Polis güçlerimizin özverili hizmetini ve sarsılmaz bağlılığını selamlayan bir hikayeyle Rohit Shetty ile ilk dijital girişiminde işbirliği yapmaktan heyecan duyuyoruz. Bu dizinin, Rohit'in yıllar içinde oluşturduğu aksiyon dolu polisiyeyi daha da yoğunlaştıracağından eminiz. Aktör Sidharth Malhotra'yı Amazon Prime Video ailesine davet etmekten mutluluk duyuyoruz. Hint Polis Gücü, dünya çapındaki izleyicilerimize sürükleyici ve canlandırıcı bir deneyim sağlayacak!''
Yönetmen-Yapımcı Rohit Shetty, ''Hindistan Polis Gücü benim için çok özel ve yıllardır bunun üzerinde çalışıyorum. Coğrafyaları ve dil engellerini aşacak ve bana aynı şeyi dünya çapındaki izleyicilere sergileme fırsatı sağlayacak bu hikayeye hayat vermek için Amazon Prime Video ile işbirliği yapmaktan mutluluk duyuyorum. Bu dizide inanılmaz yetenekli Sidharth Malhotra ile çalışacağım için çok heyecanlıyım. Her zaman aksiyon öncelikli eğlencenin sınırlarını zorlamaya çalıştım ve bu seriyle yeni bir ölçüt oluşturacağımızdan eminim."

Kaynağa gitmek için tıklayınız.