İşte Ram Leela Karakteri İçin Yaşanan İkilemler!

Kareena Kapoor Khan'ın Ranveer Singh karşısında Ram Leela için Sanjay Leela Bhansali'nin ilk tercihi olduğu bilinen bir gerçek. Ancak pek çoğu bildiklerinin yanlış olduğunu bilmiyor. Kareena değil, Anushka Sharma, SLB yönetmenliğinde Leela'nın karakterini canlandıracak olan ilk aktris olmuş.
Sanjay Leela Bhansali, başrol oyuncusu olmak için Anushka Sharma'ya teklif götürmüştü. Yönetmen oyuncuya gitmiş ve film anlaşmasını da tamamlamışlardı. Ancak, kısa süre sonra yapımcılar Sharma'yı çıkaran ve Bebo'yu alan yeni bir bükülme ile karşı karşıya kaldı. Bildirildiğine göre Kareena Kapoor Khan, Sanjay Leela Bhansali ile çok uzun bir süre çalışmaya oldukça hevesliydi. Bebo, uzun zaman önce SLB ile çalışma arzusunu bile dile getirmişti.
Sadece Ram Leela'da değil, Kareena Kapoor, Devdas'ta Aishwarya Rai Bachchan'ın yerini almak bile istedi ama o sırada SLB, Aish'i Bebo'ya tercih etti. Bu, ikisi arasında daha sonra çözülen bir tartışmaya bile yol açmıştı. Geri döndüğünde, Bebo Ram Leela hakkında bilgi sahibi olduktan kısa bir süre sonra, arkadaşlığını en iyi şekilde kullandı ve SLB'den Anushka'nın rolünü talep etti.
SLB, Devdas gibi bir durumu yeniden yaratmak ve Kareena Kapoor'u tekrar terk etmek istemediğinden, Kareena'yı Anushka Sharma ile değiştirmeye karar verdi. Ancak çok daha sonra, Ram Leela'nın çekimlerinin başlamasından hemen önce, Bebo ani çıkışıyla herkesi şoke etti ve bunun sebebi ruh haliydi. Sonunda, SLB'yi kurtarmaya gelen ve batan tekneyi kurtaran Deepika Padukone oldu. İyi ki de oldu, ondan başkasını düşünemiyorum.
2013'te Kareena Kapoor Khan, Gori Tere Pyaar Mein için Ram Leela'dan ayrılma konusunda konuştu. Deccan Chronicle'a ''Kızgın olduğumu itiraf ediyorum. Bir filme imza attığım ve sonra bunun yanlış olduğunu hissettiğim zamanlar oldu. Evet, Ram-Leela'yı yapmam gerekiyordu ama fikrimi değiştirdim. Onun yerine Gori'yi yapmaya karar verdim. Aslında her şey benimle, ruh halim ile ilgili. Pişmanlık yok, gerçekten iyi yönetmenlerle çalıştım. Sanjay Leela Bhansali ile çalışma şansını kaçırdım. Ama her zaman bir sonraki sefer vardır. Diğer aktrislere film vermekle övünebilecek tek aktris benim.'' dedi.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?