John Abraham: Shah Rukh Khan'a Çok Şey Borçluyum

Bollywood oyuncusu John Abraham'ın aksiyon ve komedi filmleri konusunda her zaman bir hüneri olmuştur, bu türdeki filmlerinin çoğunun seyirciyle iyi sonuç vermesinin nedeni budur. Shah Rukh Khan'ın geri dönüşüne işaret eden filmi Pathaan'da bir antagonist (karşı karakter) olarak yer almaya hazır ve bu filmin etrafındaki söylenti, en azından söylemek gerekirse, çok büyük. Medyayla yakın zamanda yaptığı bir etkileşimde John, SRK ile olan ilişkisini açarak kralın ona ne kadar büyük ilham verdiğine biraz ışık tuttu.
Pinkvilla ile yakın zamanda yaptığı bir sohbette John Abraham, Yash Raj Films'in bir sonraki başyapıtı Pathaan'da önemli bir rol oynamaya başladı. Shah Rukh Khan ile paylaştığı bağa biraz ışık tuttu ve ikincisinin John'un sahne aldığı bir modelleme şovunda nasıl bir yargıç olduğunu vurguladı.
''Shah Rukh Khan, nasıl desem, şu an olduğum yerden o sorumlu çünkü ben mankenliğe başladığımda şovun hakimi oydu. Bu yüzden Shah Rukh'a çok şey borçluyum.'' dedi John Abraham.
Shah Rukh Khan'ın kişiliğinden ve zekasından daha fazla bahseden John Abraham şunları ekledi: "Gerçekten hakkında konuşamayacağım çok derinlere kök salmış bir saygım var. Ancak, o harika bir insan. Çok çekici, sevimli ve fevkalade zeki. Tüm söyleyebileceğim bu."

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?