Kajol Zamanında Ajay Devgn'ı Terk Etmekle Tehdit Etmiş!

Yasaklı ilişkiler Bollywood hayranları için yeni değil. Arada sırada hayranları şok eden ve şaşırtan hikayelerle karşılaşıyoruz. Bollywood ünlüleri hakkında bu tür haberler manşet olmaya devam ederken, Shah Rukh Khan-Gauri Khan, Ajay Devgn-Kajol ve Riteish Deshmukh-Genelia Deshmukh gibi çiftler hayranlarına evliliğin ne kadar harika bir şey olduğunu göstererek örnek teşkil ediyor. 
Ama kim her ilişkinin mükemmel olduğunu söyledi? Gerçek olamayacak kadar iyi olan bu çiftler bile birlikte sorunlarla karşı karşıya kalırken kendi paylarına düşen iniş çıkışları yaşamışlardır elbet.
Ajay Devgn ve Kajol, Bollywood'un en sevilen çiftlerinden biri ama bir zamanlar onların başında da bir baş belası vardı ve bir patron gibi karşı karşıyaydılar. Bazı basında çıkan haberlere göre, Ajay Devgn, Kangana Ranaut ile artan yakınlığıyla manşetlere çıkmıştı. Görünüşe göre evliliklerinde sorunlar, Ajay, Kangana ile Once Upon a Time in Mumbai için çekim yaparken başladı ve yakınlaştılar. O sırada Ajay ve Kajol'un çocukları - Nysa ve Yug - doğduğu söyleniyordu.
Ancak, Kajol'un bunu öğrendiği ve onu terk etmekle tehdit ettiği bildirildiğinde işler boşa gitmeye başladı. Evet! Bildirildiğine göre Kajol, çocukları ile birlikte evi terk etmekle tehdit etti. Daha sonra bir röportaj sırasında, Ajay evlilik dışı ilişkiler hakkında konuşmuştu.
News18 tarafından bildirildiği üzere Ajay, ''Evlilik dışı ilişkilerin olmadığını söylemiyorum, ancak bazen medya iki kişiyi bir arada görmeyi yanlış yorumluyor. Kimsenin adımı kimseyle ilişkilendirmesine asla izin vermem. İşimi seviyorum ve hemen eve geliyorum.'' Adam haklı. İllaki böyle bir dedikodu yaymanın mantığı nedir?

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?