Kaminey Filmini Bu Üçlüden Hangisi Daha İyi Yapardı?

Bollywood ünlüleri, sektördeki çağdaşları hakkında alaycı açıklamalar yapmaktan asla çekinmediler. Kareena Kapoor Khan'dan Priyanka Chopra'ya ve diğerlerine kadar bu yıldızlar, çoğu Karan Johar'ın sohbet programı Koffee With Karan'da yapılan tartışmalı yorumlarıyla sık sık manşetlerde yer aldı.
Defalarca ünlüler, Koffee With Karan'ın farklı sezonlarında boy gösterenler, samimi itiraflarıyla herkesin dikkatini çekti.
Size Ranveer Singh'in kendisini Shahid Kapoor'dan 'daha iyi' olarak tanıttığı ve Kaminey filmi hakkında yorum yaptığı zamanı anlatalım. 2011'de Koffee With Karan'da Band Baajaa Baraat'ın başrol oyuncusu ve daha sonra dedikodusu çıkan kız arkadaşı Anushka Sharma ile birlikte görünen Ranveer'e, 'Çağdaşlarınızın daha iyi bir iş çıkarabileceğini düşündüğünüz bir filmi' soruldu.
KJo Ranveer'e ilk olarak Shahid Kapoor'un çağdaş olarak sayılıp sayılmadığını sordu. Sonra Ranveer Kaminey'i Shahid'den daha iyi yapacağını söyledi. Aynı şeyi tekrar doğrulamak için, KJo ona tekrar sorduğunda, ''Ondan daha iyisi mi yapacağını düşündün?'' diye eklemede bulundu.
Daha sonra Shahid Kapoor, Sonakshi Sinha ile programda göründüğünde, Karan Johar, Ranveer Singh'in yorumuna tepkisini sormak için beklemedi. Adını ilk yanlış duyan Shahid, tanık olduğu üzere, ''Ranbir. Evet, Ranbir belki daha iyisini yapabilirdi. Bu mümkün." Ancak KJo onu düzelttiğinde ve bunun Ranbir olmadığını, Ranveer hakkında konuştuğunu söylediğinde, Haider oyuncusu, ''Ranveer mi? Hayır, ona katılmıyorum." cevabını verdi. Ben bu tarz soruları biraz gereksiz buluyorum çünkü olan oldu artık. Herkes kendi projeleri ile güzel bence!

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?