Kangana Ranaut Film Mafyasının Onu Kıskandığına Gönderme Yapıyor

Bollywood ünlüleri genellikle televizyon dünyasını realite şovlarına ev sahipliği yaparak yönetti. Khatron Ke Khiladi için Akshay Kumar, KBC için Shah Rukh Khan, Ranveer Singh liderliğindeki The Big Picture örneklerden bazıları. Ama Kangana Ranaut hepsini gözden düşürüyor ve kendisini Amitabh Bachchan ve Salman Khan ile birlikte bir süperstar ev sahibi olarak adlandırır. Tüm ayrıntılar için aşağı kaydırın.
Çoğu kişinin bildiği gibi, Kangana ezelden beri 'Bollywood'u hedefliyor. Oyuncu, Karan Johar ve arkadaşlarından 'film mafyası' olarak bahsediyor ve onun için her zaman en kötüsünü istediklerini iddia ediyor. Son gönderisinde de Ranaut, mafyanın kendisini kıskandığını iddia ediyor.
Kangana Ranaut sosyal medya hesabında şöyle yazdı: ''SRK, Akshay Kumar, Priyanka Chopra, Ranveer Singh gibi birçok başarılı oyuncu, sunuculuk konusunu denedi… Amitabh Bachchan, Salman Khan ve Kangana Ranaut süper yıldız bir ev sahibi olmak için bu zaferi elde ettiler… bu ligde olma ayrıcalığına onlar sahipler.''
Kangana Ranaut devam etti, ''Keşke bariz ama kıskanç film mafyasının beni ve şovumu itibarsızlaştırmak için her şeyi yaptığını belirtmek zorunda kalmasaydım, bu yüzden gerekeni yapmak zorunda kaldım ve umrumda değil… eğer herkes için ayağa kalkabilirsem kendimi de savunabilirim… bu neslin tek başarılı ev sahibi olmak harika #lockupp.'' Hele hele.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?