Kangana Ranaut Filmlerde Kadın Egemenliğinden Bahsediyor

Kangana Ranaut, bir sonraki aksiyon filmi Dhaakad'da rol alacak. Fragman Cuma günü piyasaya sürüldü. Aktris, aksiyon dolu roller üstlenmekten bahsetti ve hatta Khanlar ve Kumar da dahil olmak üzere sektördeki bazı büyük isimlere göndermelerde bulundu.
Dhaakad'ın fragman lansmanı sırasında Kangana, kariyerinde büyük riskler alabileceği ve efsane sayılabilecek filmleri reddedebileceği bir aşamaya geldiğini söyledi. Kangana, "Birçok erkek merkezli filmi reddettiğimde kendi payıma düşen düşük puanlara sahip oldum. Bir Khan filmi veya Kumar başrol filmi veya her türden büyük kahraman filmi... Herkes bana 'hayatımı neden boşa harcadığımı sorar gibi bakıyordu. Ama geleceğiniz için bir vizyonunuz olduğunda ve bunu başka hiç kimse yapmadığında, o kişide bir sorun olduğunu düşünürler."
Kangana ayrıca çağrıları reddetme ve ödül törenlerine katılma konusundan bahsetti. "Hayatımı neden boşa harcadığımı düşündüklerini düşünmelerine eskiden şaşardım. Buraya kadar geldim ve bu tesadüf değil. Her zaman başkaları kadar hak ettiğimi düşündüm ve neden kendimi daha küçük bir varlık olarak düşüneyim ki? Her zaman bu günün mümkün olduğuna dair bir vizyona sahiptim. Planlamadım ama vizyonum var. Tek başıma yapamam, Deepak (Mukut) ji gibi bir yapımcıya ihtiyacınız var, Razy (Razneesh Ghai) gibi bir yönetmene ihtiyacınız var, bu ekip çalışmasının kolektif bir çabası."
Yıldız, "Dünya, kadınların liderliği ele geçirmesine hazır." diyor. Sanırım bu konuda Kangana'ya hak veriyorum. Bazen kadın oyuncular bir şeyleri anlatabiliyorlar filmlerinde...

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?