Kangana Ranaut Siyaset Konusunda Ranbir Kapoor'a Laf Çarpıyor

Bollywood oyuncusu Kangana Ranaut, Queen, Manikarnika: The Queen of Jhansi, Tanu Weds Manu serisi ve daha pek çok filmle tanınır. Ayrıca görüşleri konusunda açık sözlü ve dürüst olmasıyla da biliniyor. Bir keresinde siyaset hakkında yorum yapmayı reddettiği için Ranbir Kapoor'a bile laf çarpıttı.
2019'da Kangana, daha sonra yayınlanan filmi Manikarnika: The Queen of Jhansi'nin başarısını Ankita Lokhande ile birlikte kutluyordu. Medya etkileşimi sırasında, siyasete katılma veya bir seçim kampanyasına katılma konusunda herhangi bir isteği olup olmadığı soruldu.
IANS haber ajansının bildirdiğine göre Kangana Ranaut, ''Siyasete veya bir siyasi partinin seçim kampanyasına katılma niyetim yok. Birçok insan siyasete girmek istediğimi düşünüyor ama bu doğru değil. Sektörümüzde Ranbir Kapoor gibi çok az aktör var, bir röportajda 'Evimde düzenli su ve elektrik var, neden siyaset hakkında yorum yapayım?' Lüks evinizde yaşıyorsunuz ve Mercedes'inizle seyahat ediyorsunuz, nasıl böyle konuşabilirsiniz? Bu sorumsuzca bir davranış ve ben öyle biri değilim.'' Sanki bu konuda hak verdim.
Ulusal ödüllü aktris, Ranbir'in neden herhangi bir siyasi açıklama yapmaktan çekindiğinin sorulduğu eski röportajına atıfta bulundu. Brahmastra aktörünün, hayatında hiçbir fark yaratmadığı için siyaseti takip etmediğini söylediği. Ayrıca tüm temel ihtiyaçlara sahip olduğu için tatmin edici bir hayat yaşadığını söyledi.
Kangana Ranaut, ''Politika hakkında konuşmak kariyerimi engelleyebiliyorsa, bırakın öyle olsun. Ayrıca evimde düzenli olarak su ve elektrik var ama bu diğer konuları konuşmayacağım anlamına gelmiyor. Bu değişmeli ve medya bunu değiştirmeli.''
''Kendinizi ülke meselelerinden uzaklaştırmamanız gerektiğini düşünüyorum. Bir demokraside hükümetin nasıl bir performans gösterdiğinden ve bu ülkenin gençliği olarak siyasi eğiliminizden de bahsetmelisiniz. Bütün imkanlara sahipken neden siyaset konuşayım diyemezsiniz. Kendi ülkeleriyle hiçbir ilgileri olmayacak kadar kariyerlerini neden bu kadar düşündüklerini anlamıyorum.'' dedi Kangana.
Yorumlarınız neler?

Yorumlar

  1. Kangana benim için her zaman Queendir. Yine haklı kraliçem.

    YanıtlaSil
BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?