Kangana Ranaut'un Ranbir Kapoor'a Bu Lafı Çok Şaşırtıcı

Bollywood oyuncusu Kangana Ranaut, görüş ve düşünceleri konusunda açık sözlü ve dürüst olmasıyla tanıyor, dobra olmasını da ekleyebiliriz buraya. Bollywood film yapımcısı Karan Johar ile olan tartışması iyi biliniyor. Programında ona 'Nepotizm'in bayrak taşıyıcısı' dedi. Daha önce de Ranbir Kapoor için 'etek avcısı' demiş.
Judgementall Hai Kya oyuncusu genellikle Bollywood yıldızlarıyla Twitter savaşlarına girdi. Şarkıcı-aktör Diljith Dosanjh ile olan söz savaşını kim unutabilir? Shiv Sena lideri Sanjay Raut'a saldırısı da oldukça iyi biliniyor.
2020'de Kangana Ranaut Twitter'da aktifken Ranbir Kapoor ve Deepika Padukone'a sert bir saldırı başlattı. Ranbir'i yalnızca 'etek avcısı' olarak adlandırmakla kalmadı, aynı zamanda Deepika'yı 'kendi kendini ilan eden bir akıl hastası' olarak nitelendirdi.
Thalaivi aktrisi şöyle yazdı, "Ranbir Kapoor tam bir etek avcısı ama kimse ona tecavüzcü (!) demeye cesaret edemiyor, Deepika kendi kendini ilan eden bir akıl hastası ama kimse ona psikopat ya da cadı demiyor, bu isim sadece küçük kasabalardan ve mütevazı ailelerden gelen yabancılar için ayrılmıştır.''
Kangana Ranaut'un tweet'i, Ranbir'in Bombay Velvet, Besharam ve Jagga Jasoos biçiminde başarısız filmler sunmasına rağmen Rajkumar Hirani'nin Sanju'su gibi büyük bir filme sahip olduğunu iddia eden başka bir tweet'e yanıttı. Medyanın da desteğini aldı. İyiye iyi, kötüye kötü yani anladığım kadarıyla...
Bu, Kangana'nın Brahmastra aktörüne bu ilk kez saldırısı değil. Daha önce de benzer şeyler olmuş. Neyse, bize de haber çıkıyor. Konuş kız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?