Kapil Sharma ve Aditya Roy Kapur Arasında Geçen Komik Diyalog

Aditya Roy Kapur, Sanjana Sanghi ile başrollerini paylaştığı yapımcılar Ahmed Khan ve eşi Shaira Ahmed Khan'ın Om film ekibi, Kapil Sharma Show'a konuk olmaya geliyor. Bölüm sırasında komedyen Kapil, Aditya'ya Ranbir Kapoor'un bekarlığa veda partisine davet edilip edilmediğini soruyor ve buna tepkisi çok komik. Komedyen ayrıca aktöre, ticari markalı bazı 'Kapil' şakalarıyla destekleyerek yakında evlenmesi tavsiyesinde bulundu.
Ranbir ve Aditya, yönetmen Ayan Mukerji de dahil olmak üzere birbirleriyle yakın arkadaşlar. Bu yılın Nisan ayının başlarında, India Today'e yakın bir kaynak, Ranbir'in arkadaşlarının onun için bir bekarlığa veda partisi planladıklarını açıkladı ve "Ranbir; Arjun Kapoor, Aditya Roy Kapur ve Ayan Mukerji'ye son derece yakın. Oyuncu, evinde bir bekarlığa veda partisi planlıyor. Gösteri dünyasından yakın arkadaşları ve çocukluk arkadaşları katılacak. Bu, Ranbir'in doğaçlama bir bekarlığa veda partisi düzenleme şeklidir."
Video, Kapil Sharma'nın Aditya Roy Kapur'a şu soruyu sormasıyla başlıyor, "Bir röportajda Ranbir Kapoor, düğününden önce bekarlığa veda partisi verecekse Aditya'yı mutlaka davet edeceğini söyledi. Yani sizi partiye davet etti mi?''
Aditya Roy Kapur daha sonra, ''Bu parti hiç olmadı. Hâlâ bekliyorum.'' dedi. Kapil buna ek olarak, ''Arkadaşınızın artık evli ve yerleşik olduğunu ve sizin de yakında evlenmeniz gerektiğini düşünmüyor musunuz?'' Konu ne ara Aditya'ya geldi ya? Neyse. Aditya gitmediyse yapılmamıştır o parti.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?