Kareena Kapoor Khan Bu Oyunculara Alternatif Meslekler Sunuyor!

Kareena Kapoor Khan, Bollywood'un en başarılı aktrislerinden biri. Kabhi Khushi Kabhie Gham…, Chameli, Omkara, Tashan ve Jab We Met gibi filmlerdeki rolleriyle tanınıyor. Ayrıca iddialı ve açık sözlü doğası da onu ele veriyor.
Bebo sözlerini asla küçümsemez ve yıllar boyunca birçok çağdaşı ile birkaç bölümde bir araya geldi. Bir keresinde Koffee With Karan Show'da Katrina Kaif, Deepika Padukone, Sonam Kapoor ve Sonakshi Sinha gibi diğer Bollywood aktrisleri için alternatif kariyer seçenekleri bile sundu. İşim gücüm yoktur, o sırada ben...
Karan Johar'ın kendi adını taşıyan sohbet programının bölümlerinden birinde Kareena Kapoor Khan, kuzeni Ranbir Kapoor ile birlikte görünmüştü. Gösterinin soru turu bölümünde, sunucu, yukarıdaki aktrisler için alternatif bir kariyer seçeneği adını vermesini istedi.
Rekabet gücüyle tanınan Kareena Kapoor Khan, Sonakshi Sinha'nın iyi bir ev hanımı ve Deepika Padukone'un iyi bir pilot olabileceğini söyledi. Ayrıca Katrina Kaif'in iyi bir hostes olabileceğini ve Sonam Kapoor'un bir moda tasarımcısı olabileceğini söyledi. Ranbir ayrıca Deepika Padukone'nin uçağını Katrina ile hostes olarak uçuracağını söyledi. Şakacı seni.
Ancak Karan Johar, daha sonraki bölümlerde Shahid Kapoor ile şovda göründüğünde Sonakshi'ye aynı soruyu sordu. 'Bhuj' aktrisi, Kareena'nın dedikodu köşe yazarı olmayı düşünmesi gerektiğini söyleyerek yanıt verdi. Hahahaha buna güldüm işte!
Sonakshi Sinha daha sonra Parineeti Chopra için pazarlama olarak alternatif bir kariyer seçeneği önerdi çünkü "daha önce yaptığı buydu". Sonakshi, Kareena'nın bir dergi röportajındaki yorumuna da tepki gösterdi, "Nasıl söylediğinden bağımsız olarak Kareena'nın 'ev hanımı' yorumunu olumlu almak istiyorum!"

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?