Malaika Arora Ufak Bir Kaza Geçirdi!

Malaika Arora'nın Pune'daki bir moda etkinliğine katıldığı ve arabasının Mumbai'nin eteklerinde bir kaza geçirdiği bildirildi. Hafif yaralandı ve hemen hastaneye kaldırıldı. ETimes, Malaika'nın kız kardeşi Amrita Arora'ya ulaştı ve bu gelişmeyi doğruladı ve "Malaika şimdi iyileşiyor. Bir süre gözlem altında tutulacak." yazan bir mesajla bilgilendirdi.
Bir haber portalına göre, Khopoli polisi aktrisin hafif yaralar aldığını ve tedavi için Apollo hastanesine götürüldüğünü paylaştı.
Polis müfettişi, "Kaza, Mumbai-Pune otobanının 38 kilometrelik bir noktasında kaza eğilimli bir bölgede meydana geldi. Üç araç birbirine çarptı ve üç araçta da hasar oluştu. Sürücüler, kazanın hemen ardından uzaklaştı ve bu nedenle ne oldu, ne tür yaralanmalar alındığı net değil. Hepimizin çok hafif yaralanmalar aldığı söylendi.'' Şimdi kazanın nasıl olduğu araştırıldıktan sonra bir FIR kaydedilecek.
Görünüşe göre Malaika'nın arabası iki turist aracının arasındaydı. Khopoli polis karakolundan polis müfettiş yardımcısı Haresh Kalsekar, "Üç arabanın da kayıt numarasını aldık ve şimdi gerçekte ne olduğunu anlamak için sahipleriyle iletişime geçeceğiz." dedi.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?