Mira Rajput Udta Punjab İzledikten Sonra Eşi Shahid Kapoor'dan Korkmuş

Udta Punjab'ta, Shahid Kapoor, daha önce hiç görülmemiş bir karakterle karşımıza çıktı. Tam anlamıyla çok sert bir karakteri vardı ve tam olarak bir kadının kocasında görmek isteyeceği kişi değildi. Mira Rajput da farklı düşünmüyordu ve ne yazık ki filmi evlendikten kısa bir süre sonra izlemişti. Sonucunda ise... Güven sorunları ve ilişkiyi bitirme isteği meydana gelmiş.
Udta Punjab, Haziran 2016'da sinemalarda gösterime girdi. (benim en sevdiğim filmlerden biridir, ciğerimi bırakmışımdır) Filmde ayrıca Kareena Kapoor Khan, Alia Bhatt, Diljit Dosanjh ve diğerleri rol aldı. 59.60 crore kazandı ve gişede efsane bir olaydı.
Mira Rajput'un Udta Punjab'ı izlemeye verdiği tepkiden bahseden Shahid Kapoor, News18'e ''Şahsen hiç kızgın değilim. Çok komik bir şey, ben ve Mira yeni evlendiğimizde, yayınlanmadan önce onu Udta Punjab'ı görmeye götürdüm ve kurgu odasında gördük. Gidiyordum, o yüzden 'Gelmek ister misin?' dedim ve o 'Evet, tamam geleceğim' dedi. Filmi izlemeye başladığımızda hemen yanımda oturuyordu, bir kanepedeydik. Arada bir, ona doğru döndüğümde kelimenin tam anlamıyla beş metre uzaktaydı. Ben de 'Ne oldu?' Daha yeni evlenmiştik ve bu görücü usülü bir evlilikti, birbirimizi o kadar iyi tanımıyorduk. Bana baktı ve ilk sorusu 'Sen bu adam mısın? onun gibi misin? Seninle olmak istemiyorum' 'Hayır, hayır, bu Tommy Singh' dedim. Bunun benimle hiçbir ilgisi yok, dedim.'' dedi. Yengemiz kriz geçirirken...Vivah dururken neden UP?