Ranbir Kapoor Filmde Terapist Rolünü Mü Oynayacak?

Ranbir Kapoor, Luv Ranjan'ın yönetmenliğindeki yaklaşan filmde ilk kez Shraddha Kapoor ile ekran paylaşacak. 2020'de duyrulan film, bir yılı aşkın süredir yapım aşamasında. Pandemi nedeniyle filmin programı ve vizyon tarihi birçok kez ertelendi. Filmin büyük bir kısmı Delhi'de çekildi. Şimdi, Bollywood Hungama sayesinde, Ranbir Kapoor'un filmde bir terapist rolünü oynayacağını öğreniyoruz.
Bollywood Hungama'ya bilgi veren bir kaynak, "Luv Ranjan'ın yönetmenliğindeki film Ranbir Kapoor için birçok ilke imza atıyor. Oyuncu, Pyaar Ka Punchnama ve Sonu Ke Titu Ki Sweety gibi filmleri olan Luv ile ilk kez çalışıyor. Aynı zamanda Shraddha ve Ranbir ilk kez bir filmde birlikte görülecekler. Ranbir için bir başka ilk ise oynadığı karakter. İnsanların ilişki sorunlarını çözme konusunda uzman bir terapist rolünü oynayacak."
Luv Ranjan ve Ankur Garg tarafından üretilen ve Bhushan Kumar tarafından sunulan, Ranbir ve Shraddha'nın başrol oynadığı isimsiz bir sonraki filmde Dimple Kapadia ve Boney Kapoor da yer alacak. Romantik komedi, Boney ve Dimple'ın filmde Ranbir'in ebeveynlerini oynayacak. Film 23 Mart 2023'te sinemalarda olacak.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?