Ranbir Kapoor Kendisi Hakkında İnanılmaz Açıklamalarda Bulunuyor

Ranbir Kapoor, medyadan uzak durmayı tercih ediyor. Ancak röportajlar ve promosyonlar sırasında ne zaman yürekten konuşsa, oyuncu bazı ilginç açıklamalar yaptı. Nikotin bağımlısı olduğunu itiraf etmekten kız arkadaşını aldatmaya ve ebeveynlerinin sorunlu evliliği hakkında konuşmaya kadar… Bu haberimizde tüm bu başlıklara yer veriyoruz.
15 Yaşından Beri Nikotin Bağımlısıyım
Ranbir Kapor, Sanjay Dutt'un uyuşturucu ve alkolle buluşmasını mükemmel bir şekilde tasvir ettiği 'Sanju'daki performansıyla herkesi büyüledi. Ranbir, 2018 yılında bir dergiye 15 yaşından beri nikotin bağımlısı olduğunu söylemişti. Belki de karaktere o kadar iyi girmesinin ardında yatan sebep de bu.
Ebeveynlerimin Sorunlu Bir Evliliği Oldu
Ranbir, ebeveynleri Rishi Kapoor ve Neetu Kapoor'un evliliğindeki sıkıntılar hakkında uzun uzun konuştu. 2011'de aktör Mumbai Mirror'a ''Bazen kavgalar gerçekten kötüleşirdi. Sabahın beş altısına kadar başım dizlerimin arasında, basamaklarda oturup durmalarını beklerdim. Ailemin uzun süre çok sıkıntılı bir evliliği vardı ve ben orada olduğum için arada kaldım. Annem bizi etkilemediğinden emin olmaya çalıştı. Bunu açık konuşarak yaptı, ki bu iyiydi. Ama diyelim ki aşkla ilgili pembe yanılsamalarla büyümedim. Bir erkek ve kadın arasındaki ilişkinin ne kadar karmaşık olabileceğini zor yoldan öğrendim.'' Her insanın bir sıkıntısı oluyor işte...
Olgun Biri Olmadığım İçin Evet, Aldattım
Ranbir Kapoor, bildirildiğine göre Deepika Padukone ile birlikteyken bir ilişkide aldatma konusundaki konuşmalardan uzun süre kaçındı. Sonunda aynı şeyi itiraf eden Ranbir, bir dergiye bunu "olgunluktan, deneyimsizlikten, belirli ayartmalardan yararlanmaktan, duygusuzluktan" yaptığını söylemişti. Çok sayıda romantizmden sonra, Ranbir şu anda Alia Bhatt ile birlikte.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?