Ranbir Kapoor'un Bekarlığa Veda Partisine Kimleri Çağıracağı Belli Oldu

Ranbir Kapoor ve Alia Bhatt'ın düğünüyle ilgili spekülasyonlar gün geçtikçe interneti ele kasıp kavurdu ve bu konuda yeni gelişmeler paylaşılıyor. Son zamanlarda bir haber portalı, Jagga Jasoos yıldızının sektördeki birkaç yakın arkadaşı için bir bekarlığa veda partisi düzenlemeyi planladığını bildirdi. Bir röportajda Kapoor, bekarlığa veda partisine davet edeceği kişilerden bahsetmişti.

Son haberlere göre, çiftin 13-17 Nisan tarihleri arasında Chembur RK Studio'da evlenmesi bekleniyor. Çift, son iki yıldır evleneceğinden bahsetse de, COVID nedeniyle pek çok kez ertelendi. Şimdi, söylentilere göre, çift önümüzdeki günlerde gerçekten evlenecek gibi görünüyor.
Ranbir Kapoor'un bekarlığa veda partisiyle ilgili haberler viral hale geldiğinden, Koffee With Karan'ın bekarlığa veda partisi için konuk listesi hakkında konuştuğu bir röportaj şimdi viral hale geliyor. Oyuncuya Ranveer Singh katıldı. Karan Johar hızlı soru turunu oynarken Brahmastra aktörüne bekarlığa veda partisine davet edeceği üç kişiyi sordu.
Karan Johar'ın sorusuna yanıt veren Ranbir Kapoor, Shah Rukh Khan, Saif Ali Khan ve Aditya Roy Kapur olmak üzere üç oyuncunun adını aldı. Daha sonra, şaka yoluyla Ranveer Singh, ''Ben davet edilmedim. Bu gösteriye bir daha asla gelmeyeceğim. Hele seninle asla.'' dedi. 
Son zamanlarda India Today, Bombay Velvet yıldızının yakında bir bekarlığa veda partisine ev sahipliği yapacağını ve Arjun Kapoor, Aditya Roy Kapur ve Ayan Mukerji'yi davet etmeyi planladığını bildirdi.
Ranbir Kapoor'a yakın bir kaynak, "Oyuncu, evinde bir bekarlığa veda partisi planlıyor. Gösteri dünyasından yakın arkadaşları ve çocukluk arkadaşları katılacak. Bu, Ranbir'in doğaçlama bir bekarlığa veda partisi düzenleme şekli.'' Hadi hayırlısı bakalım.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?