Ranbir Kapoor ve Alia Bhatt 17 Nisan'da Evleniyor Mu?

Bugün erken saatlerde Ranbir Kapoor ve Alia Bhatt'ın merakla beklenen düğünü hakkında özel bir onay getirdik. Kaynaklara göre, çift, Alia'nın anne tarafından büyükbabasının hassas sağlık durumunu göz önünde bulundurarak, düğünleri için Nisan ayının ikinci haftasını düşünüyordu. Çifte yakın bir kaynak, ETimes'a 17 Nisan'ın son düğün tarihi olduğunu doğruladı.
"Alia'nın büyükbabası N Razdan, onun Ranbir ile evlendiğini görmek istedi. Bu nedenle, 17 Nisan'da sıkı bir aile ilişkisi olacak aceleci düğün planlandı. Tören RK Studios'ta yapılacak ve henüz abartılı bir şey planlanmadı.'' dendi.
Hem Ranbir hem de Alia, Chembur'daki RK Studios sitesinin lojistiği üzerinde çalışıyor. Çift, yakın aile üyeleriyle uygunluklarını kontrol ettiği için konuk listesinde herhangi bir onay yok. Son raporlar, Alia ve Ranbir'in düğünü için Shaadi Squad ve mehendi uzmanı Veena Nagda'ya yaklaşıldığını öne sürdü, ancak aktörler tarafından Nisan tarihli işleri için kendilerine yaklaşmadıklarını ortaya çıkardılar. Kaynak, ETimes'a evlilik işlevinin aileler arasında küçük ve özel bir aile ilişkisi olacağını açıkladı. Düğün ya tek bir gün ya da en fazla 2 günlük olacak ve sadece yakın aile üyelerinin katılımıyla gerçekleşecek.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?