Ranbir Kapoor ve Alia Bhatt Evlenmek İçin Neden Bu Tarihi Seçti?

Bollywood'un en sevilen çifti Ranbir Kapoor ve Alia Bhatt, uzun bir gecikmenin ardından yarın evlenmeye hazırlanıyor ve hayranlar çok heyecanlı. Düğün şenlikleri başladığında, anne Neetu Kapoor merhum kocası Rishi Kapoor ile nişanının güzel bir anısını paylaştı. 

Raporlara göre, bugün birinci dereceden ailenin huzurunda bir pooja töreni yapıldı ve Mehendi töreni öğle yemeğinden sonra başladı. Samimi bir tören olacak ve sadece yakın aile ve arkadaşlar katılacak. Tören, çiftin Mumbai'deki Vastu apartmanında düzenleniyor.
Neetu Kapoor sosyal medyada merhum eşiyle nişanlarının siyah beyaz bir resmini paylaştı. Resimde merhum oyuncu takım elbiseli, boynunda çelenk, kucağında şekerlemeler olan bir bez parçası taşıyor. Rishi, saçları yüzünü gizlediği için Neetu'nun parmağına bir yüzük takarken görülüyor. Bazı aile üyeleri de arka planda görülüyor.
Resmi paylaşan Neetu, "43 yıl önce 13 Nisan 1979'da nişanlandığımız zaman. Baisakhi gününün (kalp gözleri emojisi) güzel anıları." yazdı.
Rishi Kapoor ve Neetu Kapoor'un kızı Riddhima Kapoor, gönderinin yorum bölümüne birkaç kalp ifadesi bıraktı. Bir hayran, "Çok tatlı anılar ama Chintu ji'yi gerçekten özlüyorum." yorumunu yaptı, başka bir kullanıcı bunu "nostaljik" bir an olarak nitelendirdi. Üçüncü bir kullanıcı, Alia ve Ranbir'in aynı gün nişanlanabileceğini tahmin etti ve şöyle yazdı: "Ve bugün Ranbir ve @aliaabhatt nişanlanacak. Tebrikler Neetuji.'' dedi. Gerçekten de duygusal bir an olmuş onlar için.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?