Saif Ali Khan'ın Bu Soruya Verdiği Cevap Şok Edici

Karan Johar, eğlence sektöründe Bollywood ünlülerine kimsenin söyleyemediği şeyleri itiraf ettirip söylemesini sağlayabilen tek kişidir. Saif Ali Khan'ın 'Phantom' adlı filmini tanıttığı günlerde, Karan'ın aktör Shahid Kapoor ile birlikte jüri üyelerinden biri olduğu 'Jhalak Dikhla Jaa sezon 8'de de yer aldı. Khan'a rol arkadaşı Katrina Kaif de eşlik etti ve KJo, yıldıza karısı Kareena Kapoor Khan ve Katrina arasında seçim yapması gereken hileli bir soru sordu. Mikser Karan.

Saif ve Katrina, filmlerini tanıtmak için bir realite şovuna gittiği zaman 2015 yılıydı. Konuşma sırasında Karan, Saif'ten Kareena ve Katrina'dan hangisinin daha 'ateşli' olduğunu seçmesini istedi. 
Saif Ali Khan, Katrina Kaif'i karısı Kareena Kapoor Khan'dan daha seksi olarak nitelendirdi. Ve cevabı Shahid Kapoor'u bile parçaladı. Bilmeyenler için tekrar edelim, Shahid ve Kareena 2006'da yollarını ayırmadan önce uzun bir süre çıktılar. Ayrılıkları, onları ekranda ve ekran dışında birlikte seven tüm hayranlarını şok etti.
Gösteri klibine tepki gösteren Reddit'teki bir kullanıcı, "Bahse girerim Shahid ortadan kaybolmak istemiştir. Bu konuda Saif bile. Karan bu soruya çok duyarsızdı.'' HT tarafından bildirildiği üzere ikinci bir kullanıcı, ''Evet, Shahid'in iyi oynadığını düşünüyorum, gergin görünen Saif'ti.'' yorumunu yaptı.
Ancak daha sonra Saif, Kareena'yı "bir numara" olarak adlandırdı ve Karan Johar daha sonra aynı soruyu Shahid Kapoor'a sordu, o da "Ama benim favorim Mira Kapoor." dedi. Der tabii, adamlığın kitabını yazmış!

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?