Sajid Nadiadwala KEKD Filminden Ayrıldı Mı?

Kabhi Eid Kabhi Diwali, tüm Salman Khan hayranları için gerçekten özel bir film olacak. Başlangıç olarak, başlığın kendisi gerçekten ilgi çekici (bence tartışmalı da). Film ayrıca Salman'ın yetenekli güzellik Pooja Hegde ile iş birliğine de işaret ediyor. Farhad Samji filmin yönetmeniyken, proje Sajid Nadiadwala tarafından destekleniyordu. Ama görünüşe göre bu durum iptal olmuş olabilir. Sajid'in projeden ayrıldığına dair söylentiler var.

Çoğu kişinin bildiği gibi, Sajid ve Salman çok iyi arkadaşlar. Birliktelikleri 1997'de Judwaa'da başladı ve ikili o zamandan beri Kick, Mujhse Shaadi Karoge ve diğerleri dahil olmak üzere birçok projede işbirliği yaptı. Hayranlar, Kabhi Eid Kabhi Diwali için bir araya geldikleri için heyecanlıydı.
Times Of India'ya göre Sajid Nadiadwala, KEKD'nin senaryosu üzerinde daha fazla çalışılması gerektiğini düşündü. Ancak Salman, projenin bitecek kadar iyi olduğunu düşünüyor ve film üzerinde çalışmaya mümkün olan en kısa sürede başlamak istiyor. Görüşlerdeki farklılık nedeniyle, Nadiadwala geri adım atmaya ve Salman'ın yapımı tek başına yönetmesine izin vermeye karar verdi.
Henüz hiçbir şey teyit edilmemiş olsa da, Salman Khan Films'in yalnızca Kabhi Eid Kabhi Diwali'yi desteklemesi mümkün. Ancak bu, ikili arasında herhangi bir sorun olduğu anlamına gelmez. Karar karşılıklı olarak alındı ve süperstar Sajid'i sevdiği için jeneriğe 'ortak yapımcı' olarak adını ekleme ihtimali var.
Şimdilik, Kabhi Eid Kabhi Diwali, Panvel'deki bir sette başlanmaya hazır. Çekimler 9 Mayıs'ta başlıyor ve her şeyi ayarlayan Sajid Nadiadwala'nın kendisiydi. Bakalım, hayırlısı olsun diyelim.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?