Salman Khan'ın Aishwarya Rai İçin Tek Dileği

Bir zamanlar Salman Khan ve Aishwarya Rai Bachchan'ın aşk hikayesi Bolly'nin konuştuğu bir şeydi. İkili, Sanjay Leela Bhansali'nin 'Hum Dil De Chuke Sanam'ı için çekim yaparken birbirlerine aşık oldular ve kısa süre sonra ilişkileri eğlence sektöründe dolaşmaya başladı. Ancak ilişkileri uzun sürmedi ve 2002'de yollarını ayırdılar. 2007'de Aishwarya, aktör Abhishek Bachchan ile evlendi. Bugün, Salman'ın Aish'in Abhi ile düğününe tepki gösterdiği zamana bir geri dönüş getiriyoruz.
Salman'ın Aishwarya ile ilişkisi o zamanlar popülerdi. Ayrılıkları gerçekten kötüydü ve oyuncu daha sonra yaptığı röportajda tüyler ürpertici bazı detayları açıkladı. Hatta ilişkilerinde Salman'ın kendisine fiziksel olarak vuracağını ve ertesi gün hiçbir şey olmamış gibi işe gideceğini de açıkladı.
2007'de Aishwarya Rai Bachchan nihayet devam etti ve evlilik düğümünü Abhishek Bachchan ile bağladı. Düğünleri Bolly'nin tüm zamanların en pahalı düğünlerinden biriydi.
Daha sonra Hindistan TV'ye verdiği bir röportajda Salman Khan, Aishwarya Rai Bachchan'ın Abhishek Bachchan ile düğününden bahsetti ve "Onun için isteyeceğim en iyi şey mutlu bir hayata sahip olması." dedi.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?