Salman Khan KEKD'nin Maratonuna Başlıyor

Salman Khan bir sonraki filmi için hazır. Geçen yıl Antim - The Final Truth'u yayınladıktan ve Tiger 3'ü bitirdikten sonra, oyuncu yakında Karjat'taki ND Studios'ta Kabhi Eid Kabhi Diwali'yi başlatacak. Filmde ona Pooja Hegde eşlik ediyor. Filmde ayrıca Salman'ın erkek kardeşlerinin rollerini oynayan Aayush Sharma ve Zaheer Iqbal yer alıyor. Bildirildiğine göre, Venkatesh de filmde rol alacak.
Günlük bir habere göre Salman Khan, Karjat'ta uzun bir maraton programını başlatacak. Yapımcılar 90 günlük bir program belirlediler ve oyuncu çekimler tamamlanana kadar orada görev yapacak. Ayrıca önümüzdeki haftalarda kesinleşecek olan iki yabancı programı var. Salman Khan, film yılbaşında vizyona girsin diye hiçbir günü kaybetmek istemiyor.
Ayrıca aksiyon sahnelerinin koreografisini Anal Arasu'nun yapacağı bildirildi; Brahmastra görüntü yönetmeni V Manikanda da ekibin içinde. Film kültürler arası bir aşk hikayesi olduğundan, kıdemli aktör Venkatesh de dahil olmak üzere Kuzey ve Güney'den aktörler oyuncu kadrosunun bir parçası olacak. Oyuncu ayrıca müzik bestecisi Devi Sri Prasad ve görüntü yönetmeni V Manikandan da dahil olmak üzere büyük isimleri de bünyesine kattı.
Kabhi Eid Kabhi Diwali, Salman Khan'ın doğum gününden ve Yeni Yılı karşılamasından birkaç gün sonra 30 Aralık 2022'de yayınlanacak.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?