Sara Ali Khan ve Ibrahim Ali Khan'ın Anne ve Babalarına Olan Benzerliği Çok Konuşuluyor

Sara Ali Khan ve Ibrahim Ali Khan, Bollywood'un en şık erkek-kız kardeş ikililerinden biridir. Her iki yıldız çocuk da Saif Ali Khan ve Amrita Singh'in çocukları (kopyaları) ve ebeveynleri ayrılmış olsa da, çocuklar etkileşimleri sırasında her iki ebeveyninden de övgüyle bahsediyor. Yakın tarihli bir röportajda Sara, 'Pataudi' hanesinde sıklıkla tartışılan şeyleri ortaya çıkardı.

Sara, kendisi ve annesi arasındaki inanılmaz benzerlikten bahsederken, kardeşi İbrahim'in de babası Saif'e ne kadar benzediğinden de bahsetti. Aynı röportajda, Kedarnath aktrisi benzerliği 'normal olmayan derecede' olarak nitelendirdi ve sosyal medya gibi, bu genellikle evinde de tartışılıyor.
Sosyal medya genellikle Sara Ali Khan'ı annesi Amrita Singh'in bir kopyası ve Ibrahim'i de Saif Ali Khan'ın bir kopyası olarak nitelendiriyor. Annesinin doğum gününde, Kedarnath oyuncusu bir kolaj gönderisi paylaştı ve benzerlik olağanüstüydü. Fotoğraf aşağıdaki bağlantıda.
Bombay Times'a verdiği bir röportajda Sara Ali Khan, annesine olan benzerlikten ve İbrahim Ali Khan'ın babasına benzerliğinden bahsetti, ''Benim anneme ve İbrahim'in babama benzemesi tam olarak normal değil. Biz özdeşiz resmen. Kelimenin tam anlamıyla o zamanki gibi görünüyoruz ve bu da sanırım insanları konuşturuyor.''
Ayrıca, "Bu genellikle evde bir konuşma konusu. İlginçtir ki, İbrahim çok daha sakin. Babama benziyor ama anneme çok benziyor, ben de anneme benziyorum ama ben babama çok benziyorum. Kişiliklerimizin ve yüzlerimizin nasıl değiştirildiğini konuşuyoruz.'' Her ikisinden de kapmışsınız valla.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?