Shah Rukh Khan 4 Proje Arasında Gidip Geliyor

Shah Rukh Khan'ın geri dönüş projeleri, herkes hevesle en son güncellemeyi beklerken hayranlarını meraklandırıyor. Son raporlara göre, SRK, Atlee ve Rajkumar Hirani'nin projeleri arasında gidip geleceği için yoğun bir yıl geçirecek. Arada, süper yıldızın ayrıca Haziran ayında Salman Khan ile Tiger 3'teki küçük rol dizisinin yanı sıra Pathaan için bazı yama çalışmaları yapması bekleniyor.

SRK dışında Hirani'nin filminde Boman Irani ile birlikte Taapsee Pannu da kilit bir rolde yer alırken, Vicky Kaushal uzun bir çekim yapacak. Karakterleri sıkıca gizlenmiş durumda.
Pinkvilla'nın son raporuna göre, "Rajkumar Hirani ve Shah Rukh Khan, 15 Nisan civarında göçmenlik fonunda geçen bu sosyal komedinin çekimlerine başlayacak. Mumbai'deki Film City'de Pencap'ı andıran büyük bir set kuruldu. ve ekibin yaklaşık 40 günlük bir süre boyunca çekim yapacağı yer orası.''
Kaynak ayrıca şunları ekledi: ''Rajkumar Hirani, vizyonunun ekrana nasıl çevrildiği hakkında bir fikir edinmek için programda çektiği görüntüleri düzenlemeyi tercih ettiği için iki program arasında bir boşluk bırakma alışkanlığına sahip. Hirani, 40 günlük çalışmanın düzenlemesi üzerinde çalışırken, Shah Rukh Khan bu arada Atlee'nin öncelikli olarak Mumbai ve Pune'da geçen bir sonraki filmi için çekim yapacak.''
SRK, Atlee'nin isimsiz projesi için programını tamamlar tamamlamaz, Hirani'nin filminin setlerine geri dönecek. Bildirildiğine göre, süperstar gelecek yıla kadar iki proje arasında gidip gelecek. ''Hirani'nin filminin Mumbai ayağını Londra, Budapeşte ve ABD veya Kanada'da üç program daha izleyecek. Şu anda belirli noktalarda çekim yapma formaliteleri inceleniyor. Çekim noktaları Hirani filminde önemli bir karakter oynuyor. Yurtdışı programının Temmuz ayı civarında başlaması bekleniyor. Atlee filminde çifte rolü olduğu için çekim süreci normalden daha uzun olacak. Shah Rukh Khan, Atlee filmi için yaklaşık 180 gün ayırdı, oysa Rajkumar Hirani'nin filmi 100 ila 110 gün arasında çekilecek."

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?