Shahid Kapoor Hrithik Roshan ile Çalışmayı Seveceğini Söyledi

Shahid Kapoor ve Mrunal Thakur, yakında çıkacak olan filmleri Jersey için bir tanıtım aşamasındalar. İkili, insanları yaklaşan yayınları hakkında heyecanlandırmak için çevrilmemiş taş bırakmıyor. Öte yandan, Hrithik Roshan ve Shahid'in dans becerileri sıklıkla karşılaştırılır ve hayranlar uzun bir süre onları bir projede birlikte çalışırken görmek istiyor. Şimdi bir medya portalıyla yaptığı röportajda, Kabir Singh yıldızı aynen bundan bahsetti.
Pinkvilla ile yakın zamanda yaptığı bir sohbette, Jersey yıldızı Shahid Kapoor, birçok hayran sorusuyla karşı karşıya kaldı ve bunların arasında, Bollywood'un Yunan Tanrısı Hrithik Roshan ile olan işbirliği hakkındaydı. Kapoor soruyu yanıtlamak için heyecanlı görünüyordu ve birinin böyle harika bir teklifle gelmesi gerektiğini ve dans becerilerine bayıldığı için onunla çalışmayı seveceğini söyledi.
Shahid Kapoor, ''Çok korkardım ama… çünkü Hrithik Roshan'ı bir aksiyon kahramanı olarak kesinlikle seviyorum ve onu bir dansçı olarak gerçekten seviyorum, bu yüzden gerçekten çok gerginim bu konuda.'' (devamında Hintçe yazmış, çeviremedim.)
Mrunal Thakur şaka yaparken, "Ama baksana, Shahid ve Hrithik'in aynı filmde rol alması... ne kadar da harika olur. Beni de filme al!'' Shahid güldü ve yanıtladı, "Sen zaten başkahraman olacaksın, ortak halka sensin.''

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?