Shahid Kapoor'un Ali Abbas Zafar ile Olan Filmi Hakkındaki Yorumları

Oyuncu Shahid Kapoor, "Tiger Zinda Hai" yönetmenliğinii Ali Abbas Zafar'ın yaptığın aksiyon filminin tamamlandığını ve filmi bu yıl içinde yayınlamayı umduklarını söyledi. Zafar'ın AAZ Films, Offside Entertainment ve The Vermillion World ile birlikte Jio Studios tarafından sunulan film, "stilize edilmiş amansız aksiyon dolu bir yolculuk" olarak tanımlanıyor.

Henüz adı belli olmayan projeden bahseden Shahid, filmin "tipik" aksiyon filmlerinden bir çıkış olduğunu söyledi.
Oyuncu, "Ali'nin filmi hazır. Daha önce yapmadığım türden bir aksiyon. Benim ve onun için yeni. Sıradan bir aksiyon değil, abartılı bir aksiyon, bir tuhaflığı var." dedi.
"Aksiyon yapmak çok yorucu ve çok kilo verdim. Üzerinde çalışırken çok eğlendim. Ali ve ben birbirimizi on yıldır tanıyoruz ve bu konuda işbirliği yapmaya karar verdik. Yakında görülür.'' dedi Shahid, PTI'ye.
41 yaşındaki aktör, Zafar'ın filminin yanı sıra, OTT'deki ilk çıkışını The Family Man"in yaratıcıları Raj Nidimoru ve Krishna DK'den bir Prime Video dizisiyle yapmaya hazırlanıyor.
Projenin ilginç ve heyecan verici bir proje olduğunu söyledi ve bunu "ilginç bir suç draması" olarak nitelendirdi.
Geçen yıl Shahid, Tuğgeneral Bulsara'nın hayatından olaylardan esinlenen "Bull" adlı bir aksiyon filminde bir paraşütçü oynamak için imzalandı.
1980'lerde geçen film, film yapımcısı Vishal Bhardwaj ile yoğun bir şekilde çalışan Aditya Nimbalkar'ın ilk yönetmenlik denemesi.
Oyuncu, "Bull"un lojistik detaylarının hala üzerinde çalışıldığını söyledi.
"'Bull' gelecekte daha sonra olacak. Hemen olmayabilir. Sadece üzerinde çalışılması gereken birkaç lojistik şey var. Şu anda gündemde değil." diye ekledi.
Shahid şu anda aynı adı taşıyan Ulusal Ödüllü Telugu spor dramasının Hintçe versiyonu olan "Jersey"in yayınlanmasını bekliyor.
Oyuncu, bugün önüne çıkan çeşitli teklifler için minnettar olduğunu ancak her zaman ilginç fırsatlar bulmanın zor olduğunu söyledi.
"Süper başarılı bir filmden iki buçuk yıl sonra (arada başka bir gösterim olmadan) çıkan bir filmim var. Bu benim için harika." dedi.
''Fırsatlar önüme geldiği için minnettarım. Bunu sürekli olarak bulmak zor çünkü harika karakterler ve filmler her gün olmuyor... Son 2-3 yıldır yaptığım işten memnunum. İçten içe kendimi iyi hissediyorum.'' dedi.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?