Sidharth Malhotra ve Kiara Advani Ayrıldı Mı?

Bugün sabah, tüm Sidharth Malhotra ve Kiara Advani hayranları için yürek burkan bir haberle başlıyor, çünkü sevilen çiftin ayrıldıkları haberi geldi.
Shershaah setlerinde tanıştıktan sonra, her iki oyuncunun da birlikte olduğu söylentileri Bollywood'da orman yangını gibi alevlendi. Sid ve Kiara ilişkilerini resmileştirmemiş olabilirler, ancak birbirlerinin gönderilerine yapılan tüm o yorumlar, akşam yemeği tarihleri ve birlikte o romantik kaçamaklar, iddia edilen ilişkileri hakkında ciltler dolusu şey söylüyordu.
Ancak BollywoodLife'a göre, Sidharth Malhotra ve Kiara Advani'ye yakın bir kaynak, ayrılıklarının üzücü haberini aktardı. Kaynak, "Sidharth ve Kiara'nın yolları ayrıldı. Çift, aşklarını kaybettikleri için birbirleriyle görüşmeyi bıraktı. Ayrılmalarının arkasındaki sebep en iyi onlar tarafından bilinir. Ama ayrılıkları gerçekten de cesaret kırıcı.'' Bir resmi olarak duyursalardı birlikte olduklarını da sonra ayrılsalardı...
Sidharth Malhotra ve Kiara Advani'nin ani ayrılığı hakkında daha fazla konuşan kaynak, "Sidharth ve Kiara çok iyiydiler ve bir zamanlar birçoklarının sonunda evleneceklerini düşündüğü bir zaman vardı, ancak kader başka türlü karar verdi. Çift arasında neyin yanlış gittiğini merak ediyoruz ve umarız bir ihtimal varsa sorunu çözerler.''
Ne Sid ne de Kiara ilişkilerini resmi olarak açıklamadı, ikisi de henüz bu söylentiler hakkında yorum yapmadı. Ayrıca şu detayı da aktaralım: Sid, şu sıralar Türkiye'de.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?