Sonam Kapoor'un Evi Soyuldu

Oyuncu Sonam Kapoor ve eşi Anand Ahuja'nın Yeni Delhi'deki evleri soyuldu. Raporlara göre, nakit ve mücevherler toplam 1.41 crore çalındı. 1 crore: 10.000.000 kadar). Sonam'ın kayınvalidesi, evlerindeki soygunla ilgili şikayette bulunmak için Tughla Yolu polis karakoluna koştu.

Soruşturma şu anda devam ediyor. Bildirildiğine göre polis, 9 bekçi, sürücü, bahçıvan ve diğer işçiler dışında evde çalışan 25 çalışanı sorguluyor. Dava, yüksek profilli bir dava olduğu için gizli tutuldu. Delhi Polisi dışında, FSL (Adli Bilim Laboratuvarı) bile suç mahallinden kanıt toplamaya dahil oluyor.
Şikayete göre Sarla Ahuja, hırsızlığı 11 Şubat'ta nakit para ve mücevherleri kayıp bulduktan sonra öğrendiğini iddia etti. Ayrıca polise mücevherleri en son 2 yıl önce kontrol ettiğini bildirdi. Şikayet 23 Şubat'ta yapıldı.
Polis şu anda konuyu araştırıyor ve her açıdan bakıyor. Ayrıca, konuyla ilgili şüphelileri belirlemek için geçen yılın CCTV görüntülerini de kontrol ediyorlar. Daha önce, Harish Ahuja'nın Rs'den aldatıldığına dair raporlar vardı. 27 crore. Olayla ilgili 10 kişi tutuklandı.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?