Sonunda Filmleri Dunki Resmi Olarak Duyruldu!

Shah Rukh Khan, Pathaan filmiyle dört yıllık bir aradan sonra beyaz perdeye geri dönüş yapacak. Bu yılın başlarında Pathaan'ın gelecek yıl Ocak ayında vizyona gireceği duyurulmuştu. Shah Rukh Khan'ın ünlü yönetmenler Atlee ve Rajkumar Hirani ile de çalıştığı biliniyordu. Bugün, Rajkumar Hirani sonunda filmi Twitter hesabından duyurdu. Filmde ayrıca Taapsee Pannu başrolde olacak.
Rajkumar Hirani duyuru videosuyla birlikte tweet attı "@iamsrk, Önümüzdeki Noel'de #Dunki'yi duyurmaktan son derece heyecanlıyız! 22.12.23'te sinemalarda gösterime girecek."
Gelişmeyi doğrulayan Rajkumar Hirani, "Kariyerim boyunca Shah Rukh Khan her zaman istek listemdeydi ve geçmişte birkaç kez işbirliği yapmaya çalıştıktan sonra, sonunda ortaklığımızı 'Dunki' olarak işaretlemek kaderimiz oldu. Bir filme getirdiği enerji, karizma, mizah ve çekicilik eşsiz ve bu sihri beyaz perdeye taşımak için sabırsızlanıyorum.''
Shah Rukh Khan daha fazlasını ekleyerek, "Raj Kumar Hirani bu neslin en iyi film yapımcılarından biri, her zaman birlikte çalışmaktan bahsettik ve sonunda bunu 'Dunki' ile yaptığımız için çok mutluyum. Bu ay çekimlere yeni başladık ve her anını besliyorum.''
Aynı konuda yorum yapan Tapsee Pannu, ''Bu yolculuğa çıkmak ve bu çok özel filmin bir parçası olmaktan çok heyecanlıyım. Derin saygı duyduğum ve hayran olduğum iki kişi Rajkumar Hirani ve Shah Rukh Khan ile ilk kez çalışıyorum."
Film, Khan'ın Red Chilies Entertainment yapım şirketi tarafından desteklenecek. Duyuru videosunda SRK, Hirani'yi Munnabhai M.B.B.S ve Sanju gibi filmleri için övüyor ve ona kendisi için herhangi bir senaryosu olup olmadığını soruyor. Hirani olumlu yanıt veriyor ve filmde komedi, dram ve romantizm olduğunu söylüyor. Ancak Khan, başlığın anlamını anlamadığı için başlıktan şaşkına dönüyor. Daha sonra sadece filmi yapması gerektiğini düşünerek uzaklaşırken görülüyor.
Film 22 Aralık 2023'te beyaz perdede vizyona girecek. İyi bir proje olacağına inanıyorum! Videoya linkten ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?