Tahir Raj Bhasin'in Gujarat'taki Gizli Projesi


Aktör Tahir Raj Bhasin, (ki kendisine şu aralar kafayı pek bir taktım) kariyerinde ilk kez Gujarat'ta çekeceği büyük bir 'gizli proje' ile meşgul.
Tahir, "Şu anda çekmekte olduğum gizli bir proje için Gujarat'ta ilk kez çekim yapıyor olmak büyüleyici. Bir oyuncu olarak dünyayı dolaşıp farklı kültürleri deneyimleme fırsatını her zaman sevmişimdir. Kutch'taki tuz yataklarında yeni çekim yaptım ve şimdi, Gondal ve Rajkot gibi şehirlerde Gujarat'ta çekim yapacağım." diyor. Yesinler.
Hızlı çekim yaptıktan sonra, yapımcıların artık projelerini büyütmek istediklerini söylüyor. "Şanslıyım ki, hızlı çekim yaptıktan sonra, yapımcılar projelerimi artık belirli bir ölçekte birleştirmek istiyor ve bu kesinlikle sağlam bir performans sunmam için beni öne çıkaran projelerden biri.''
Tahir bu proje hakkında fazla bir şey açıklamamayı tercih ediyor.
"Bu filmde çok farklı bir başrol oynuyorum ama proje yakında duyurulacağı için daha fazla bir şey söyleyemem. Türleri ve karakterleri keşfettikçe, mümkün olduğunca çeşitli olmak istiyorum ve bu da bu projede." Tahir abim sen hangi projede yer alırsan al ben izlerim, bunu bil.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?