Tara Sutaria ve Sevgilisi Aadar Jain'i Gelecekte Ne Bekliyor?

Bollywood güzeli Tara Sutaria, The Student Of The Year 2 ile ilk çıkışından bu yana pek çok kalp kazandı. Aktris, başarılı oyunculuk becerileri, modacı görünümü ve tabii ki aşk hayatı hakkında çok fazla gündem oluyor. Raj Kapoor'un torunu Aadar Jain ile mutlu bir ilişkisi var. Ama gelecekte onları ne bekliyor? Bazı ilginç astrolojik tahminler yine göz önünde.

Çoğu kişinin bildiği gibi, Tara ve Aadar 2019'daki Bachchan Diwali'deki görünümleriyle dikkatleri üzerine çekti. Birlikte poz verirken sadece adeta büyüleyici görünüyordu.
Koimoi, Tara Sutaria ve Aadar Jain'in ilişkisinin geleceğini tahmin etmek için ünlü Bengaluru merkezli astrolog Pandit Jagannath Guruji ile konuştu. ''Evlenecekler ve güzel bir ilişkileri olacak. Oldukça olgun bir ilişkileri var. İlişkilerinde her şeyi basit tutmak istiyorlar. Evlilik süreleri söz konusu olduğunda, önümüzdeki yıl 2023'te ve büyük olasılıkla ilk yarıda olabilir."
Bu kulağa heyecan verici gelse de Tara Sutaria hayranları için hayal kırıklığı yaratan bir şey olabilir. ''Aadar fazla oyunculuk yapmayacak. Bunun yerine, kendi prodüksiyon şirketini kurabilir veya saha dışında da başarılı bir iş yürütürken arenada rol oynayabilir. Tara'ya gelince, o da oyunculuğa bağlı kalmayacak. Bir iç mimar veya moda tasarımcısı olarak geleceği daha parlak görünüyor.'' diye ekliyor.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?