Thar Yakında Yayında!

İkonik oyuncu Anil Kapoor Film Şirketi 'nin Thar filmi ile Netflix'in bir sonraki filmi için hazırlanın! Film, 6 Mayıs 2022'de yayın hizmetinde prömiyer yapacak. Film, Batı Film-Noir dünyasında geçen, şüphe, gizem ve heyecanın şaşmaz bir karışımına sahip ve izleyicileri için sürükleyici bir deneyim olmayı vaat ediyor. Hadi bakalım!
Yapımcı ve oyuncu Anil Kapoor, yaklaşmakta olan filmi hakkında, ''Thar ile başardıklarımızdan son derece gurur duyuyorum ve birkaç nedenden dolayı film için çok heyecanlıyım. Türün kendisi - Rajasthan'da geçen ve klasik Western türüne saygı duruşunda bulunan bir kara gerilim filmi Hint sineması ve izleyicileri için bir ilk. Thar, yeni kanın dinamizminin hem ekranda hem de ekran dışında endüstrinin cesur adamlarının deneyimiyle buluştuğu bir oyun alanıdır. Ekranda Harshvarrdhan Kapoor ve Fatima Sana Sheikh'in yeni eşleşmesini görüyoruz ve ekran dışında yönetmen Raj Singh Chaudhary'nin hırslı, risk alan sosyetiklerden oluşan bir ekiple sihir yarattığını görüyoruz - Görüntü Yönetmeni Shreya Dev Dube ve Müzik Bestecisi Ajay Jayanthi. Bir oyuncu ve yapımcı olarak, her zaman sınırları zorlamaya ve yenilikçi içerikle statükoyu bozmaya çalıştım. Thar, bu saplantının bir tezahürü ve bu hikayeyi olabildiğince uzağa götürmek için Netflix kadar destekleyici ve işbirlikçi bir ortağa sahip olmaktan heyecan duyuyorum. AKFC Network olarak bizler, Hindistan'daki ve dünyadaki izleyicilerin filmi tüm güzelliği, cesareti ve heyecanıyla seveceklerine ve kucaklayacaklarına gerçekten inanıyoruz." diyor.
Raj Singh Chaudhary'nin yönettiği Thar'ın başrollerinde Harsh Varrdhan Kapoor, Fatima Sana Shaikh, Satish Kaushik ve Anil Kapoor yer alıyor. Film, bir antika satıcısının Rajasthan'da son zamanlarda bir dizi şiddetli cinayetle sarsılan uzak bir köye yaptığı yolculuk olan Siddharth'ı takip ediyor. Yerel polis Surekha Singh, bu cinayetleri araştırırken Siddharth'la yolları kesişir... bu tek karşılaşma mı olacak? Yakında öğreneceğiz.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?