Yasal Engeller Dolayısıyla Jersey Hakkındaki Gelişmeler

Film, telif hakkıyla ilgili yasal engellerle karşı karşıya olduğu için Jersey yapımcıları artık rahat bir nefes alabilirler. Yapımcılar, bir davanın açıldığını ve bu hafta Bombay Yüksek Mahkemesinde görüleceğini öğrendiklerinde filmi 22 Nisan'a bir hafta ertelemişlerdi. Hiçbir şeyi şansa veya son dakikaya bırakmak istemediler, bu nedenle filmin gösterimini planlamadan önce mahkemeden olumlu bir karar almaya karar verdiler.
Yazar Rajneesh Jaiswal, filmin hikayesinin aslında kendisine ait olduğunu iddia etti ve yapımcılara karşı Bombay Yüksek Mahkemesi'nde dava açtı.
Film yapımcısı Aman Gill şöyle diyor: ''Hepimiz bu tatil hafta sonu Jersey filmimizi vizyona sokmak için hazırlandık, ancak mahkemeler bize olumlu bir karar verene kadar devam edip bir tahliye planlamak istemedik ve duruşma çarşamba gününe ertelendi. Perşembe yayınını planlamak için zamanımız olmadığından, yayını bir hafta -22 Nisan'a ertelemeye karar verdik. Bugün çarşamba günü, 22 Nisan'da piyasaya sürülmemizin önünü açan olumlu bir teklif aldık."
Jersey yıldızları Shahid Kapoor, Mrunal Thakur, Pankaj Kapoor, Allu Arvind. Gowtam Tinnanuri tarafından yönetildi, yapımcılığı Dil Raju, S.Naga Vamsi ve Aman Gill tarafından üstlenilen film 22 Nisan 2022'de vizyona girecek.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?