Yorumlara Göre Pathaan Başarılı Mı Olacak Başarısız Mı?

Bollywood'un Kralı dünya çapında çok fazla hayran kitlesine sahip. Shah Rukh Khan, oğlu Aryan Khan biraz kötü durumlar içerisinde biraz sıkıntıdayken ve bu konuda şüpheli bir durumdayken çok baskı altında kalmıştı, ancak hayranları her daim onun yanındaydı. Uzun bir zamandan sonra Pathaan ile süper bir dönüşü olacağını umuyoruz.

Pathaan, Siddharth Anand'ın yönettiği ve merakla beklenen bir film. Filmde John Abraham ve Deepika Padukone de yer alıyor. Bununla birlikte, Zero'nun başarısızlığı sonrası SRK için nihayet bir başarıyı işaret edecek umarız. Bengaluru merkezli astrolog Pandit Jagannath Guruji ile konuştuk ve işte onun bu konudaki yorumu karşınızda. Acaba...
Guruji, bizimle özel olarak ''Filmin büyük bir hit olacağını'' paylaştı. ''Bu bir gişe rekoru kıracak ve oyuncu bir dizi süper hit ile geri dönecek. Bu filmi çevreleyen çok fazla yutturmaca olacak ve performansı harika olacak. Bazı açılardan, onun en iyi filmlerinden biri olabilir.'' Bu yorumu ben de yapardım yahu.
Bu kesinlikle hayranları daha da heyecanlandıracak. Shah Rukh Khan hayranlarının çoğu, süper yıldızın nihayet yükselmesi ve büyük ekranlarda parlaması için dua ediyor. Bakalım, umarız yakın zamanda öğreneceğiz gerçeği.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?