Aamir Khan Hayatında Bir İlk Yapacak!

İzleyicilere gişe rekorları kıran filmler verdikten sonra, Aamir Khan Productions, Aamir Khan, Kareena Kapoor Khan, Naga Chaitanya başrollerini paylaştığı Laal Singh Chaddha ile size başka bir dokunaklı hikaye getirmeye hazır. Çok ümitliyim, çok! Tom Hanks hayranı olmama rağmen sırf Aamir için Forrest Gump izlemedim. LSC izledikten sonra izleyeceğim inşallah.
Filmin yayını için promosyon kampanyasının bir parçası olarak, süperstar Aamir Khan şimdi kariyerinde bir ilk olan kendi podcast'ini başlatacak. Bu yeni girişimde, oyuncu-yapımcı, Laal Singh Chaddha karakterini, kamera arkasını, filmin yapımından anekdotları tartışacağı podcast 'Laal Singh Chaddha Ki Kahaniyaan' aracılığıyla izleyicileriyle iletişim kuracak. Müzik, setten ilginç olaylar ve Laal Singh Chaddha ile ilgili diğer eğlenceli hikayeler bizleri bekliyor.
Bu Aamir Khan Podcast'inin 5 Mayıs'ta çıkması bekleniyor ve T-Series'in YouTube kanalı, Saavn ve RedFM'de mevcut olacak. 
Aamir Khan'ın büyük bir 'Kahani' hakkında konuştuğu videosu yakın zamanda büyük bir merak yaratmıştı, ardından Laal Singh Chaddha'nın yapımcıları filmin Kahani adlı ilk şarkısını yayınladı. İlginç bir şekilde, süperstar, Laal Singh Chaddha albümündeki videoları yayınlamayı değil, bunun yerine sadece sesi yayınlamayı seçti, böylece müzisyenleri ve müziği filmin merkezine koydu. Klipsiz bir müzik, olsun. Daha heyecan verici.
Laal Singh Chaddha'nın yapımcılığını Aamir Khan, Kiran Rao ve Viacom18 Studios üstleniyor. Advait Chandan'ın yönettiği, senaryosu Eric Roth ve Atul Kulkarni tarafından yazılan film, 11 Ağustos 2022'de dünya çapında sinemalarda gösterime girecek.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?