Aamir Khan İçin Espriler Şakalar Havada Uçuşuyor

Bollywood süperstarı Aamir Khan sonunda IPL (Indian Premier League) serisinde bir alıcı buldu – Rajasthan Royals! İlk IPL sezonunun şampiyonları, 'Bay Mükemmeliyetçi'nin kriket becerilerine olan inançlarını gösterdiler ve onu 11. maçlarına dahil etme isteklerini dile getirdiler. Devam eden IPL 2022 sırasında Aamir Khan ve Star Sports uzmanları arasındaki şakaya katılan Rajasthan Royals, sosyal medya hesaplarında bir gönderi paylaştı ve aktörün 11. oyunda olacağını iddia etti. IPL serisi, Aamir'in ikonik filmi Lagaan'dan photoshoplu bir görüntü paylaştı ve 'Aamir Khelega (Aamir oynayacak)' yazdı. Ben Aamir olsam duygulanırdım.
Rajasthan Royals'in jesti karşısında mahcup hisseden Aamir, sosyal medya hesabından bir video yanıtı ile geldi ve teşekkür etti. Aktör, esprili tarzıyla, gelecek yıl katılacağını iddia etti ve hatta Playoff'lar öncesinde bu seri için en iyi dileklerini gönderdi. Ancak, gelecek yıl seride oynamak için söz verdi.
Her zaman esprili olan Aamir, sosyal medya gönderisinde şunları söyledi: "Bana inandığınız ve oynadığınız 11. maçta bir yer önerdiğiniz için teşekkür ederim Rajasthan Royals. Duygulandım. Ama mesele şu ki, ekibiniz bu yıl zaten çok güçlü ve size katılırsam yenilmez olacaksınız. Orange Cap'in peşinden giden Jos Buttler'ınız ve ardından Purple Cap'in peşinde olan Yuzi Chahal'ınız var. Ama ben çok yönlü biriyim. Bu yıl sizin için oynarsam, her ikisini de kaparım ve her ikisi de kendi ödüllerini kaybeder. Bu yüzden, gelecek yıl size katılacağım ve birlikte filelerde antrenman yapacağız. Halla Bol'u birlikte yapacağız. Ayrıca Playofflar için size en iyi dileklerimi iletiyorum.''
Geçen haftanın başlarında, Star Sports'un sosyal medya hesaplarında yayınlanan bir videoda Aamir, yeteneklerini sergilerken Ravi Shastri'ye geçen bir açıklama yaptı, ''IPL mein şans hai kya (IPL'de yer alma şansım var mı)?'' demişti. Seni gidi.
Sunucu ve yorumcu Jatin Sapru tarafından Aamir'in kriket becerileri hakkında soru sorulduğunda Shastri, "Hey Jatin, iyi bir nicke sahip görünüyor. Muhtemelen ayak çalışmalarına biraz daha zaman ayırması gerekiyor, ancak çoğu takıma girmeli." dedi. Adamı her konuda övüyorlar ya!
İlginç şaka burada bitmedi. Aktörün yapım şirketi Aamir Khan Productions, cuma günü Shastri'nin analizinden sonra cesaretinin oldukça kırıldığını gösteren bir video yayınladı. Tweet ayrıca #AamirInMyTeam ile Aamir'in arkasında toplandı ve hayranları oyuncuyu kendi takımlarına eklemeye teşvik etti.
"Ravi, ayak hareketlerimden memnun olmadığın için biraz hayal kırıklığına uğradım. Lagaan'ı izlediğini sanmıyorum." dedi Aamir. Aktör, "Doğru bir şekilde baktığını düşünme - şimdi bana tekrar bak." dedi ve ayak hareketlerinin birinci sınıf olduğunu kanıtlamak amacıyla bir dans hareketi başlattı. "Lütfen beni birine tavsiye edin." diye de ekledi. Bir ara Aamir'in haberlerde hiç yer almaması söz konusuydu. Şimdi de maşallah hep gözümüzün önünde!