Aamir Khan LSC'nin Fragmanı İçin Benzersiz Bir Plan Hazırladı!

Aamir Khan'ın beklenmeyeni yapmasını beklemek yıllar içinde norm haline geldi. Farklı karakterleri, ilginç konuları ve sıra dışı film tanıtım fikirleriyle denemeler yapan Bollywood süperstarı, her şeyin mükemmel olmasını seviyor ve filmlerinin pazarlama ve tanıtım stratejilerine birçok düşünce koyuyor. Yakında çıkacak filmi Laal Singh Chaddha fragmanının lansmanı için ilginç ve benzersiz bir plan hazırladı. 29 Mayıs'ta, tüm kriket ve sinema tutkunlarına sürpriz bir sürpriz olacak, çünkü Laal Singh Chaddha'nın fragmanı IPL final gününde yayınlanacak!
Gelişmeye yakın bir kaynak, ''Aamir Khan söz konusuysa, bu şey büyük olmalı ve daha önce hiç duyulmamış olmalı. Laal Singh Chaddha'nın fragmanı, IPL finalinin yapıldığı 29 Mayıs'ta piyasaya sürülecek. Filmin yapımcıları, IPL tutkusundan faydalanarak bilinçli olarak filmlerinin fragmanını yayınlamaya karar verdiler, bu da sinema ve kriket hayranlarını çok şaşırttı."
"Pazarlama ve reklam dünyası tarihinde ilk kez izleyiciler böylesine büyük bir canlı kriket töreni sırasında bir promosyon ürününün lansmanına tanık olacak. Fragman, 29 Mayıs'ta yapılacak final maçının ikinci stratejik molası sırasında Star Sports televizyonunda canlı yayınlanacak ve reklam ve pazarlama dünyasında bir devrim ve yeni bir ölçüt yaratacak. Bir film, dünya televizyon platformu ve spor dünyasında ilk kez büyük bir fragman lansmanına sahip olacak.'' dedi. Aamir'im yapar.
Kaynak, bunu "sinema tarihinde herhangi bir yapımcı tarafından yapılan en büyük ve dikkat çekici hamlelerden biri" olarak nitelendirdi.
Başrollerinde Kareena Kapoor Khan ve Naga Chaitanya'nın da yer aldığı Laal Singh Chaddha, 11 Ağustos'ta vizyona girecek. Beklemekten solduk daha...

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?