Aamir Khan, Oğlu Junaid Khan'ın Pritam Pyare Dizisinde Yer Alacak

Aamir Khan’ ın ilk eşi Reena Dutta’ dan olan oğlu Junaid Khan Pritam Pyare adlı dizisinin çekimlerine başladı. 

Babasının izinden giderek oyuncu olmaya karar veren Junaid'in dizinin yanı sıra sırada bir de film projesi var. Yash Raj Films tarafından yapılacak olan film Maharaja;  genç oyuncunun Bollywood'daki ilk çıkış filmi olacak.

Laal Singh Chaddha filminin duyurulmasından bu yana bugünlerde tüm gözler Aamir Khan'ın üzerinde. Yapımcılar filmin ikinci şarkısını daha dün yayınladı ve hayranlar onu çok sevdi. Şimdi aktör yine manşetlere çıktı ama bu sefer kendi filmi için değil, oğlu Junaid Khan'ın filmi için. Son haberler, Junaid tarafından yönetilen kendi prodüksiyonu “Pritam Pyare” nin bir sahnesinde yer alacağını gösteriyor.

Mid Day'deki haberlere göre Aamir Khan, Laal Singh Chaddha'da olduğu kadar bu filmde de yer alacak. Mayıs ayının başlarında, prodüksiyonu Pritam Pyare için bir sahne çekmek üzere Rajasthan'a uçtu. Film setine yakın bir kaynak, Aamir'in 1 Mayıs'ta Rajasthan'da Junaid ve ekibe katıldığını bildirdi. Hafta boyunca Bagar'da bir şarkı ve bazı hastane sahneleri için çekim yaptı. Aamir Khan'ın sahnesinin bu ilginç internet dizisinin anlatımını etkileyeceği söyleniyor.

News18 ile yaptığı bir röportajda Aamir, çalışmaları ve projeleri arasında ailesiyle yeterince zaman geçirmediği için pişman olduğunu açıklamıştı. Bu yüzden ünlü yıldız son zamanlarda ailesiyle vakit geçiriyor. Bununla birlikte Bay Mükemmelliyetçi yakında gösterime girecek olan Laal Singh Chaddha'da Kareena Kapoor Khan ile birlikte görülecek. Başrolde Tom Hanks'in bulunduğu Forrest Gump filminin yeniden yapımı olan ve Advait Chandan tarafından yönetilen Laal Singh Chaddha, 12 Ağustos 2022'de vizyona girecek. 


Kaynağa gitmek için tıklayın


 

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?