Aamir Khan ve Ranbir Kapoor Aynı Projede mi Yer Alacak?

Aamir Khan ve Ranbir Kapoor'un Rajkumar Hirani'nin 2014 yapımı PK filmindeki işbirliğinden beri hayranları Bollywood yıldızlarını tekrar bir arada görmeyi bekliyor. Ranbir, hit filmde ufak bir role sahipti. Hayranları iki oyuncunun arkadaşlığından dolayı bundan daha fazlasını istemeye başladı.  Yaklaşan filmleriyle ilgili haberler hayranlarını daha da heyecanlandırdı.

Aamir ve Ranbir'in projesinin etrafındaki söylenti bir süredir ortalıkta dolaşırken, isimsiz filmle ilgili bazı ayrıntılar ortaya çıktı.

Bir rapora göre, Bollywood'un Bay Mükemmeliyetçisi Aamir Khan, bir Anurag Basu yönetmenliği için Ranbir Kapoor ile birlikte çalışacak. Daha önce Barfi ve Jagga Jasoos'ta Ranbir ile çalışmış olan yapımcı Anurag, "Hindistan'ın en büyük sinematik gösterilerinden biri" olacağı bildirilen film için iki kahramanı olan bir senaryo üzerinde çalışmaya başladığı bildirildi.

Mükemmeliyetçi olan Aamir'in her şeyin planlandığı gibi gittiğinden emin olmaya çalıştığını eklediler. Gelecek yıl filme başlamadan önce bir plan istediği bildirildi. Bir kaynak, "Şu anda, iki aktörün Hindistan'ın en büyük sinematik gösterilerinden birinde bir araya gelme fikri üzerinde prensipte anlaşmaya vardığı çok yeni bir aşamadayız" dedi.

Şu anda Aamir Khan, çok beklenen filmi Laal Singh Chaddha'nın vizyona girmesi için hazırlanıyor. Ranbir Kapoor ise Animal filmi ve ünlü yönetmen Luv Ranjan'ın bir sonraki isimsiz filmi üzerinde çalışıyor. Ayrıca sırada Brahmastra ve Shamshera filmleri var.


 Kaynağa gitmek için tıklayın

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?