Ajay Devgn Diğer Çağdaşları ile Olan İlişkilerinden Bahsediyor

Ajay Devgn, son zamanlarda 'Hintçe Hindistan'ın ulusal dilidir' tweet'i sayesinde manşetlerde yer aldı. Şimdi aktör, 90'larda aynı dönemde çıkış yapan diğer yıldızlarla, yani Shah Rukh Khan, Akshay Kumar, Salman Khan, Aamir Khan ve diğerleri ile olan ilişkisi konusunda fikirlerini paylaştı. Çünkü uzun zamandır süregelen yanlış anlamalar mevcutmuş.
Yıllar boyunca, bu yıldızlar arasında kavgalar olduğuna dair söylentiler vardı ve şimdi nihayet Gangubai Kathiawadi oyuncusu bu konu hakkında konuştu. Oyuncu, sosyete arkadaşlarıyla olan denkleminden bahsederken, aynı zamanda SRK ile olan dedikodularından da bahsetti.
India Today'e Shah Rukh Khan ile yaptığı dedikodulu kavga hakkında konuşan Ajay Devgn, ''90'ların neslinden olan altı-yedi kişi, pratikte birlikte veya belki bir ya da iki yıl burada ve orada başlayan, büyük bir uyum paylaşıyoruz. Hepimiz birbirimize destek oluyoruz. Demek istediğim, medya benimle veya Shah Rukh Khan'la veya başka bir şeyle ilgili bazı konular hakkında ne yazarsa yazsın, doğru değiller."
Ajay Devgn, ''Telefonda falan da konuşuyoruz, hepimizin arası iyi. Birinde sorun olduğunda diğeri yanında oluyor. Birbirimize güveniyoruz, birbirimize inanıyoruz, biri 'biz yanınızdayız' diyorsa, orada olacak demektir. Bu yüzden şimdiye kadar hiç problem yaşamadık.''
Bu kavga söylentilerinin bazılarının suçunu, hangi oyuncunun daha iyi olduğu konusunda tartışmayı seven fanatik hayranlarına atarak, RRR oyuncusu, "Bazen olan şey, onlar da (ünlü kavgalarının haberleri) yaratılır. Sadece medya tarafından değil, bazen üzerinde kontrolümüz olmayan fanatik hayranlar tarafından da. Yani, birbirleriyle tartışmaya başladıklarında, insanlar iki oyuncunun kavga ettiğini düşünüyor ve bu yüzden ortaya çıkan bir algı bu. Sonra aslında onları kontrol etmek hakkında birlikte konuşuruz. Ancak tüm hayranlara hepimizin bir olduğumuzu söylemeliyim.''

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?