Akshay Kumar Bollywood ve Güney Sektörü Arasındaki Ayrımcılıktan Nefret Ediyor

Prithviraj adlı filminin vizyona girmesine hazırlanan Bollywood oyuncusu Akshay Kumar, Güney sineması vs. Bollywood tartışmasına bakışını bir kez daha paylaşıyor.

Daha önce Akshay aynı konudan bahsederken, ''Bunun bir yarışma olduğunu düşünmüyorum. Bu, bir rekabetten ziyade bir işbirliğidir.''
IndiaToday.ile yakın zamanda yapılan bir röportajda Akshay Kumar, ilk olarak Bollywood  sektöründeki güney filmlerinin yeniden yapımı konusunu açtı. Bundan bahseden Akki, ''Sabah biri beni yeniden yapımlar ve bunları neden yeniden yapıyoruz diye sorguya çekti. Neden olmasın diye sordum! Sorun nedir? Yeniden düzenlemede bir sorun mu var? Oh My God filmim Telugu dilinde yeniden yapıldı ve büyük bir hit oldu. Onların Rowdy Rathore'unu yeniden yarattık ve hepimiz için çalıştık. Neden birinin bir sorunu var? Neden olmasın? İnsanlar remix şarkıları soruyor, neden remix yapmayalım? Orijinaller yapılıyor ve sonra yeniden yapılanmalar var, neden birileri bunlarla bir arada var olmakta sorun yaşıyor? Güney'de iyi bir film yapılıyorsa ve haklarını satın alıp yeniden çekiyorsak, bunda yanlış olan ne?"
Akshay Kumar ekledi, ''İnsanlar yeteneğimizi sorguluyor. Bu yetenekle ilgili değil, hepimizde var, seyirciyle bağlantı kuran hikayeyle ilgili bu. Artık Twitter'daki insanlar eleştirmen haline geldi ve her şey hakkında fikir sahibi olmak istiyorlar. Niye ya? Buna kapılmayın derim. Hepimiz işimizi yapmaya çalışıyoruz.”
Akshay, Güney ve Bollywood arasındaki tartışma hakkında da konuştu. ''Ben bu ayrılığa inanmıyorum.'' dedi. ''Biri Güney ve Kuzey sektörü dediğinde nefret ediyorum. Hepimiz bir sektörüz ve ben buna inanıyorum. Bence bu soruyu sormayı bırakmalıyız. İngilizlerin bizi bölerek bizi böyle yönettiğini anlamamız önemlidir. Derslerimizi hiç öğrenmedik. Bu kısmı hala anlayamadık. Sanırım tek bir sektör olduğumuzu anladığımız gün işler bizim için daha iyi işlemeye başlayacak.'' dedi. Ben yeniden yapımları pek onaylamasam da, son cümlelerinde haklı olduğunu düşünüyorum.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?