Akshay Kumar'ın Filminin İsmi Değiştirilmezse Ne Olacak?

Akshay Kumar liderliğindeki Prithviraj, yaklaşık 10 gün içinde vizyona girmeye hazırlanıyor, ancak yakında bir muhalefetle karşı karşıya kalabilir gibi görünüyor. Herhangi bir tarihi dramada olduğu gibi, dini ve kültürel grupların projenin bahsettiği şeye sadık kalmasını sağlamak için bir tavır alması durumu yaygın ve Karni Sena da YRF prodüksiyonu için aynısını yapıyor.
Daha önceki raporlarda grubun filmin ismine itiraz ettiği ve adın Samrat Prithviraj Chauhan olarak değiştirilmesini talep ettiği belirtilse de, bazı yeni gelişmeler oldu. Yakın tarihli bir rapora göre, Rajasthan merkezli organizasyon isim değişikliği konusunda kararlı ve ayrıca filmin gösterime girmeden önce gösterilmesini istiyor.
ETimes ile yakın zamanda yaptığı bir konuşmada, Karni Sen'den Surjeet Singh Rathore, YRF'nin Akshay Kumar'ın başrol oyuncusunun adını Samrat Prithviraj Chauhan olarak değiştirme sözü verdiğini söyledi. "YRF CEO'su Akshaye Widhani ile görüştük ve başlıkta değişiklik yapacaklarına söz verdiler. Talebimizi yerine getirmeyi kabul ettiler.''
Bununla birlikte, portal aynı konuda araştırma yaptığında bir endüstri kaynağı onlara filmin başlığındaki değişiklikle ilgili herhangi bir yeni gelişmeden habersiz olduklarını bildirdi. Buna tepki olarak Rathore portala, "Değişikliği yapmazlarsa ve filmin gösterimini yapmazlarsa, Prithviraj Rajasthan'da yayınlanmayacak." dedi.
Surjeet Singh Rathore ciddi bir tonda ekledi, "Rajasthan'ın katılımcılarını aynı konuda zaten uyarmıştık. Filmin adı Samrat Prithviraj Chauhan olarak değişmezse, filmi Rajasthan'da göstermelerine izin vermeyeceğiz." Site ayrıca Rajasthan'dan belirli katılımcı ve distribütörlerin de bu unvan değişikliği durumu hakkında henüz bir iletişimleri olmadığını bildirdi.
Chandraprakash Dwivedi'nin yönettiği Prithviraj, başrolde Akshay Kumar yer alırken, Manushi Chhillar, Hintçe filmindeki ilk çıkışını Prenses Sanyogita olarak yapıyor. Tarihi aksiyon dramasında ayrıca Kaka Kanha rolünde Sanjay Dutt, Chand Bardai rolünde Sonu Sood, Muhammed Ghori rolünde Manav Vij ve daha pek çok kişi rol alıyor. YRF yapımının 3 Haziran 2022'de vizyona girmesi planlanıyor.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?