Akshay Kumar Pozitif Çıktığı İçin Cannes 2022'ye Katılamayacak!

Akshay Kumar, Cannes 2022'de kırmızı halıda yürümeye hazırdı. 17 Mayıs'ta Cannes Film Festivali'ne katılacak Hintli delegasyonun bir parçası olacak birkaç Hintli ünlüden biriydi. Heyete Birlik Enformasyon Bakanı başkanlık edecek. Ancak Akshay Kumar, Hindistan'ı temsil eden prestijli film festivalinde kırmızı halıda yürümesi planlanmadan üç gün önce COVID-19 testinin pozitif çıkması nedeniyle artık heyetin bir parçası olmayacak.
Cumartesi gecesi Akshay Kumar, Twitter hesabından şunları yazdı: "Gerçekten #Cannes2022'deki Hindistan Pavyonu'nda sinemamız için kök salmayı dört gözle bekliyordum, ancak ne yazık ki Covid testim pozitif çıktı. Dinleneceğim. Sana ve tüm ekibine en iyi dileklerimle. @ianuragthakur. Orada olmayı gerçekten özleyeceğiz."
Bu arada heyette yer alacak Hintli ünlüler ise Nawazuddin Siddiqui, Nayanthara, Pooja Hegde, Tamannaah Bhatia, AR Rahman ve R Madhavan. Aktör Hina Khan da bu yıl film festivaline geri dönecek. Lines filminin afiş lansmanı için 2019'da Cannes Kırmızı halısında ilk kez sahneye çıktı. Aktris bu yıl Hint-İngilizce filmi Country of Blind'in afiş lansmanına katılacak.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?