Anushka Sharma 34 Yaşına Girdi

Oyuncu-yapımcı Anushka Sharma bugün 34 yaşına girerken iş-aile yaşam dengesi ve Hint film sektörünün sunduğu en iyi senaryoların bir parçası olmaya nasıl odaklandığından bahsetti. Bunun, bir yaşındaki yürümeye başlayan çocuğu Vamika'dan uzak durmaya değeceğini söyledi.

Anushka, "Her zaman önüme çıkan en iyi senaryoların bir parçası olmak isteyeceğim. Bugün yapmak istediğim film türlerini seçebilecek konumda olduğum için kendimi şanslı hissediyorum, çocuğumdan uzakta geçireceğim zamanlara da değiyor.''
"Hayatta her zaman denge arayan biri oldum ve artık önceliğim burada. İş hayatıma ve aile hayatıma eşit oranda odaklanmak istiyorum."
Oyuncu, odak noktasının yaptığı filmlerin kalitesi olduğunu söylüyor.
"Beni neşelendiren bu özel senaryoları her zaman arıyorum. İnanılmaz ilgi çekici, sinemada kadınları doğru bir şekilde temsil eden, aynı zamanda çığır açıcı ve ileriye dönük projelere her zaman açık olacağım. Onlar bana geldiğinde, bunu yapmaktan çok mutlu olacağım. Şu anda kariyerime bu şekilde yaklaşıyorum." diyor.
Anushka daha sonra, Hindistan'ın hızlı bowling oyuncusu Jhulan Goswami'nin ülke için spor yapma hayalini gerçekleştirmek için kadın düşmanı siyasetin yarattığı engellere rağmen merdiveni tırmanırkenki ilham verici yolculuğunun izini süren bir film olan 'Chakda Xpress'te yer alacak.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?