Arjun Kapoor ve Malaika Arora Evleniyor Mu?

Arjun Kapoor ve Malaika Arora, Bollywood'un en sevilen çiftlerinden biri. İkili bir süredir birlikte ve 2019'da ilişkilerini resmileştirdi. O zamandan beri evlilikleri konuşulan bir durum haline geldi. Sosyal medyada da oldukça popülerler.
Malaika 48, Arjun 36 yaşında. İkisinin yaklaşık dört yıldır bir ilişkisi var ve 2019'da ilişkilerini resmileştirdiler. Şimdi görünüşe göre bu yılın sonunda nihayet dünya evine girmeye hazırlar.
Hem Malaika Arora hem de Arjun Kapoor, samimi bir düğün yapma konusundaki son modayı takip edecek. Bollywood Life raporu bir kaynaktan alıntı yaparak, ''Arjun ve Malaika birbirlerine delice aşıklar. Onların aşkı, bizi yeniden gerçek aşka inandıran bir şey. Ve şimdi de evlenerek ilişkilerinde bir adım atmaya daha karar verdiler. Çift Mumbai'de bir kış düğünü yapacak. Malaika ve Arjun, kış havasını severler ve bu nedenle tarihi Kasım veya Aralık olarak kesinleştirmeye ve arkadaşları ve aileleri arasında samimi bir düğün yapmaya karar verdiler.''
Düğünleri hakkında daha fazla ayrıntı veren raporda, Bollywood çiftinin sadeliğe inandığı ve bu nedenle düğünlerini kaydettirdikten sonra bir düğün partisine ev sahipliği yapacakları kaynağa atıfta bulunuldu. ''Partiye sadece sektörün çok yakın üyeleri ve aile üyeleri ev sahipliği yapacak. Üyeler, tüm Kapoor ailesini ve Malaika'nın ebeveynlerinden oluşacak ve çifte son derece yakın olan Kareena Kapoor Khan ise kesinlikle konuk listesinde yer alacak.'' dedi. Kız Kareena olmadan olur mu :)
''Malaika ve Arjun düğün kıyafetlerini de çok abartmatacak. Malaika, düğünün kayıt gününde sade ama zarif bir sari seçecek, Arjun ise basit bir kurta giyecek. Parti için batı kıyafetleri giyecekler ve hatta kepenkler için poz verecekler.'' dendi. Hadi bakalım hayırlısı olsun. Ben beklerdim evlenmelerini zaten, şimdi düşündüm de.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?