Cannes Film Festivali'nde Kırmızı Halıda Yürüyecek Olan Ünlülerin İsimleri! Sizce Hak Ediyorlar Mı?

Daha önce Hintli sinema oyuncusu Deepika Padukone'un yaklaşmakta olan Cannes Film Festivali 2022'de jüri üyesi olacağını açıklamıştık. Cannes'ın kırmızı halılarında düzenli olarak yer alan Deepika Padukone'nin 10 günün tamamında da yer alması bekleniyor. Yine de. Deepika, Cannes'da boy gösteren tek Hintli olmayacak!

Birkaç Hintli ünlü, 17 Mayıs'ta Cannes film festivaline gidecek Hint delegasyonunun bir parçası olacak. Heyete Birlik Bilgi ve Yayın Bakanı Anurag Thakur başkanlık edecek. Hindistan ve Fransa, etkinlikte birlikteliklerinin 75. yılını kutlayacaklar.
Heyete katılacak Hintli ünlüler ise Akshay Kumar, Nawazuddin Siddiqui, Nayanthara, Pooja Hegde, Tamannaah Bhatia, AR Rahman ve R Madhavan. Aktör Hina Khan da bu yıl film festivaline geri dönecek. Lines filminin afiş lansmanı için 2019'da Cannes Kırmızı Halı'da ilk kez sahneye çıktı. Aktris bu yıl Hint-İngilizce filmi Country of Blind'in afiş lansmanına katılacak.
R Madhavan, yaklaşmakta olan filmi Rocketry- The Nambi Effect için film festivaline katılacak. Film, Hindistan'ın bu yıl Cannes Market'te resmi onur ülkesi olarak kutlanması kapsamında 19 Mayıs'ta Cannes'da dünya prömiyerini yapacak. Biyografik drama, Hintçe, Tamilce ve İngilizce dahil olmak üzere birçok dilde aynı anda çekildi ve İngilizce versiyonu Cannes'da gösterildi. Tiyatro sürümü 1 Temmuz'a ayarlandı ve ayrıca Telugu, Malayalam ve Kannada versiyonlarını da içerecek. Aynı zamanda bu film, Madhi'nin yönetmenlik deneyimi de olacak.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?