Deepika Padukone'nun Cannes 2022 Görüntülerine Hayran Kalacaksınız!

Bugün Cannes'ın 2. günü ve Deepika Padukone moda anlayışı ve tarzıyla bizleri büyülemeye devam ediyor. İlk görünümü olarak yeşil-gri bir gömlek ve yeşil pantolonu ve ikinci olarak payetli siyah-sarı bir sari seçtikten sonra, şimdi en son tarzını paylaştı.
Dünkü görünümü şık olsa da, Padmaavat aktrisi şimdi içindeki kadın patron kişiliğini tamamen siyah bir toplulukta tamamladı. 
Deepika Padukone'nin bu yılki Cannes Film Festivali'nin 2. günü için ilk görünümü, moda olduğu kadar resmi ve Vogue'daydı. Cannes 2022 jüri üyesinin gündüz görünümü, tam kollu siyah pileli gömlek ve şık siyah pantolondan oluşuyordu. Görünüm tamamen siyahken ve ArdAzAei tarafından yapılırken, Deep, aksesuarları ve makyajıyla nasıl renk katacağını çok iyi biliyordu.
Beyaz altın, oniks pırlantalı Panter kolye ve gözler için zümrüt ile patron hanımı havası veren pileli iş takımını tasarladı. Deniz kıyısındaki pozunu paylaştığı fotoğrafta da görüldüğü gibi Deepika Padukone, saçı ve makyajı için arabasız, dağınık bir saç modeli, hafif göze hoş gelen bir makyaj ve koyu kırmızı ruj tercih etti.
Deep'in bu harika fotoğraflarına elbette ki harika yorumlar da yağdı. Kendisi tam bir giyim ikonu! Bollywood için gurur olmalı, şahsi düşüncem.
Siz Deep'in görünüşü hakkında ne düşünüyorsunuz?
Tüm fotoğraflara linkten ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?