Doğum Günün Kutlu Olsun Vicky Kaushal!

Bugün Vicky Kaushal'ın 34. doğum günü! Bu sebeple Bollywood ünlüleri sosyal medya üzerinden kendisine doğum günü dileklerini iletti. Tabii haberde eşine yer vermeseler de Katrina Kaif de güzel bir fotoğraf paylaşıp kutladı!
Oyuncu Sidharth Malhotra, Instagram hikayesinde Vicky ile bir fotoğrafını paylaştı ve "Doğum günün kutlu olsun Vicky, mutlu yıllar! Kocaman sevgiler ve sarılmalar..." yazdı. 'sarılmalar' çevrilince saçma duruyor gibi ama güzel bir dilek olduğunu vurgulayalım.
Vicky'nin yakın arkadaşı Neha Dhupia da doğum günü dileklerini iletti ve Vicky ile kendisinin yer aldığı bir selfie yayınladı. "İşte filmlere, uçuşlara ve dostluklara... İyi ki doğdun @vickykaushal09...'' yazdı.
Bollywood yıldızı Sara Ali Khan, Vicky'nin bir teknede yer aldığı birkaç fotoğraftan oluşan bir kolaj yaparak ona özel bir dilek diledi ve şöyle yazdı: "En İyi Doğum Günü Bickey Oye!! @vickykaushal09 Her şeyin en iyisi senin olsun. Tüm mutluluğu hak ediyorsun, barış, memnuniyet ve başarı, inşallah yolunda daim olursun. Parlamaya devam et Jai Bholenath..."
Oyuncu Janhvi Kapoor, Vicky Kaushal'ın oynadığı tüm rollerin derlemesini içeren bir video paylaştı ve şöyle yazdı: "Doğum günün kutlu olsun VICKY! Umarım en harika yılın olur! Ve muhteşem çalışmanızla kalpleri kazanmaya devam et!"
İyi ki doğdun eniştem! Seni iyi ki tanıdık!

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?