Emraan Hashmi Yaptığıyla Övgü Topladı

Bollywood süper yıldızları, takip eden büyük bir hayranın keyfini çıkarıyor ve lüks bir hayat yaşıyor. Birincil gelir kaynakları filmler olsa da, TV reklamlarından da büyük paralar kazanıyorlar. Ancak ünlülerin bazı reklamları geri çevirdiği zamanlar oldu ve bunlardan biri de Emraan Hashmi oldu.

Son zamanlarda, Akshay Kumar, Ajay Devgn ve Shah Rukh Khan, televizyonda bir pan masala markası Vimal'i tanıttıkları için eleştirildi. Khiladi Kumar, reklamdaki görüntüsü nedeniyle büyük tepkiyle karşı karşıya kaldı ve ardından istifa etti ve takipçilerinden özür diledi.
2013 yılında, Emraan Hashmi'nin bir içki markasını desteklemesini gerektiren kazançlı bir reklam anlaşmasını reddettiği bildirildi. Bazı raporlar, yıldıza reklam için 4 crore Rs teklif edildiğini bile iddia etti. Ancak teklifi geri çevirdi. Adamsın.
Bir gün ortası raporunda bir kaynak, ''Emraan'a bir alkol markasının marka elçisi olması teklif edildi. Birkaç üst düzey aktör tarafından da onaylanan ürünü onaylaması için ona büyük bir miktar teklif edildi. 18-25 yaş aralığındaki birçok gence rol model olduğunu bildiği ve onların yanlış yola gitmelerini istemediği için teklifi reddetti.''
Haberde ayrıca aktörün arkadaşlarının da kendisini övdüğü ve prensip sahibi bir adam olarak adlandırdığı iddia edildi. Helal olsun be!

Kaynağa gitmek için tıklayınız.